INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  ARSENAL U23

El e unul dintre stranierii momentului ai României! Încă un gol marcat pentru Arsenal

Articol de GSP - Publicat marti, 20 februarie 2018 11:10

Vlad Dragomir continuă forma bună pe care o traversează în ultimele luni. A reușit un nou gol pentru echipa U23 a celor de la Arsenal.

Mijlocașul român a punctat golul de onoare al echipei sale în minutul 84, Leicester reușind să se impună pe teren propriu, scor 3-1. Gordon (9), Eppiah (22) și Barnes (60) au punctat pentru "vulpi".

Vlad Dragomir a punctat de 6 ori în acest sezon pentru Arsenal U23, care în meciul cu Leicester a folosit o echipă extrem de tânără, cu mulți jucători veniți de la U18.

Alex Pașcanu a intrat și el la Leicester U23 în minutul 90+1. Liverpool și Leicester conduc clasamentul, cu 33 de puncte, iar Arsenal ține aproape, având 32 de puncte.

Interviu ȘOCANT cu fostul internațional român care deține o școală de fotbal: „80% dintre români susțin Rusia. Știm cu toții ce este Ucraina - rahat!” » GSP l-a contactat azi: „Îmi mențin afirmațiile!”

Retragere-șoc în tenis! Nici măcar nu și-a anunțat fanii, dar a cerut să fie scoasă din programul de testare antidoping