INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  KUBAN KRASNODAR

Gigel Bucur a marcat un gol pentru Kuban Krasnodar într-un meci cu Avangard, scor 2-1

Gigel Bucur
Gigel Bucur

Articol de GSP - Publicat vineri, 30 iulie 2010 00:00

Atacantul Gigel Bucur a marcat un gol în meciul cîştigat de echipa sa, Kuban Krasnodar, vineri, în deplasare, cu scorul de 2-1 (1-0), în faţa formaţiei Avangard Kursk, în liga a doua rusă.

Bucur, care a fost integralist în echipa antrenată de Dan Petrescu, a înscris în minutul 84. Celălalt gol al învingătorilor a fost marcat de Armaş '45. Pentru Avangard a punctat Borozdin, în minutul 73, informează Mediafax.