INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  BUNDESLIGA

Nicu titular, Marica suspendat. Vezi rezultatele din Bundesliga

Articol de GSP - Publicat sambata, 04 decembrie 2010 00:00

FREIBURG - Hamburger 1-0

Max Nicu revine ca titular pentru Freiburg, după ce românul nu a mai jucat din etapa a 10-a, cînd Freiburg a pierdut la Bayern, cu 4-2. Maximilian are o singură pasă de gol în 7 partide şi nici un gol în acest sezon.

STUTTGART - Hoffenheim 1-1

Marica nu a putut juca pentru Stuttgart după ce etapa trecută a primit cartonaşul roşu pentru injurii aduse arbitrului partidei HSV-Stuttgart (4-2).

WOLFSBURG - Bremen 0-0

Vlad Munteanu nu a fost folosit nici un minut în acest sezon şi nu se află nici măcat pe lista rezervelor lui Wolfsburg.

Frankfurt - Mainz 2-1
M'Gladbach - Hanovra 1-2

Mihai Neșu, adevărul despre divorț: „Vreau să știe lumea” » S-a spus că soția l-a părăsit în urma accidentului

L-a rugat să nu joace, fiindcă are o presimțire rea, dar el a marcat în poarta Romei! Așa că a schimbat abordarea: „Hai să mai facem copii”