INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  LIGA CAMPIONILOR ASIEI

VIDEO Debut excelent pentru Cosmin Contra în Liga Campionilor Asiei » Guangzhou R&F a cîştigat în deplasare

Articol de GSP - Publicat marti, 24 februarie 2015 00:00 / Actualizat marti, 24 februarie 2015 14:30

Cosmin Contra a debutat în grupele Ligii Campionilor Asiei cu o victorie în faţa celor de la Gamba Osaka.

Guanghzou R&F s-a impus cu 2-0 pe terenul japonezilor de la Gamba Osaka şi conduce în grupa F a Ligii Campionilor Asiei.

Echipa lui Contra a început foarte bine meciul şi a condus încă din minutul 10, prin golul marcat de atacantul Hamdallah. În finalul meciului, tot chinezii au punctat, în minutul 80, prin Wang Song.