INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  ŞAHTIOR - METALIST HARKOV 1-1

VIDEO Probleme pentru Il Luce » Şahtior a ajuns la două meciuri fără victorie în campionat, după 1-1 cu Harkov!

Articol de GSP - Publicat sambata, 31 august 2013 00:00 / Actualizat sambata, 31 august 2013 22:09

Şahtior Doneţk a terminat la egalitate pe teren propriu, scor 1-1, cu Metalist Harkov, într-un meci contînd pentru etapa a opta a campionatului din Ucraina.

Echipa antrenată de Mircea Lucescu a deschis scorul prin Stepanenko, în minutul 59, în timp ce pentru Metalist a înscris Devici, în minutul 77. Srna, căpitanul lui Şahtior, a fost eliminat în prelungiri.

Click aici pentru VIDEO!

Remiza cu Harkov vine după înfrîngerea cu Dnepr, scor 1-3. Campioana Ucrainei ocupă în acest moment locul doi, la un punct de Harkov.

Ultrașii FCSB știu numele fotbaliștilor cu care negociază Becali și exultă: „5 ani nu ne bate nimeni!”
Al Hilal câștigă Cupa Regelui! Cristiano Ronaldo a plâns în hohote după ce a rămas fără trofeu cu Al Nassr

Imagini SCANDALOASE de la gala RXF, din Sala Polivalentă » Două femei lovite cu bestialitate de „Perversul” de pe Târgu Ocna, în cușcă! Reacția șocantă a organizatorilor: „Nu este nimic deplasat!”

De asta a fost mazilit?! Ce a putut să facă în vestiar jucătorul plecat de la Dinamo