INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  QATAR

VIDEO Superbomba lui Dragoș Grigore! Gol de generic pentru căpitanul echipei naționale

Articol de GSP - Publicat sambata, 15 octombrie 2016 23:10

Dragoș Grigore și-a revenit rapid după accidentarea de la meciul cu Kazahstan și a făcut un meci mare pentru echipa de club.

A fost titular la Al Sailiya și a înscris singurul gol al echipei sale din meciul cu Al Rayyan.

A prins o ghiulea de la mare distanță și l-a învins pe portarul advers în minutul 5. Meciul s-a terminat 1-1 după ce Ko Myong Jin a înscris în minutul 49.

Al Sailiya are doar un punct după 3 etape în Qatar și ocupă locul 13 din 14 echipe în clasament. Acesta este chiar primul gol pentru echipa lui Grigore în noul sezon.

Cristian Tudor Popescu dezvăluie regula radicală pe care ar impune-o imediat în tenis: „E singura șansă pentru spectacol, să scăpăm de «bum-bum», «buf-buf»”

CSA Steaua ATACĂ după ultima decizie privind palmaresul: „FCSB a jucat ilegal în Liga 1. Cerem public LPF și FRF să explice!”