Comentarii (54)
Gorilla
Gorilla  •  15 Aprilie 2024, 15:49

De asemenea, cariera lui Mihai din pacate este ca si terminata. Nu doar riscurile de sanatate dar nu ai cum sa mai joci fara frica dupa o asemenea experienta horror. Clar nu a fost intentie, dar cu 10 minute inainte exista o faza similara intre Homawoo si Bordeianu, dupa care jucatorul Iasiului ramane pe gazon si se resimte. Nu poti sa intri chiar asa la fiecare duel, mai ales in zona capului!!! Inteleg ca vor sa castige dar trebuie sa iasa si toti in VIATA de pe teren.

SuntetiPrecumCovidul
SuntetiPrecumCovidul  •  15 Aprilie 2024, 15:49

Meciurile viciate flagrant ar trebui rejucate! Iar arbitrii cu astfel de apucături să fie suspendați pe perioade lungi! Mai bine să greșească un arbitru nou promovat, din cauza lipsei de experiență, decât unul mânjit, din cauza jocurilor de interese!

Gorilla
Gorilla  •  15 Aprilie 2024, 15:43

Homawoo il loveste in gat chiar pe Luca MIhai in minutul 3, dupa care tot el ii da un cap lui Bordeianu prin minutul 13-14!!!! *** nimic, VAR nimic. Tot el a facut penalty neacordat la Gicu Grozav, in meciul cu Petrolul! MInutul 18 - Gonzalo Gregorio trebuia sa primeasca cartonas rosu pentru lovitura cu cotul in fata lui Bouhenna! Ce face Hoțegan? NIMIC! A simtit ca Iasiul se simtea mai bine, se misca mai bine, a trebuit sa-si intre in rol.