silvercloud  •  09 Februarie 2015, 16:32
Postat de cartgrigorescu pe 08 Februarie 2015, 21:37

Ungurii au jucat acasa, la Nagybánya. Ce-i aia Baia Mare. Unde e baia? Numele a fost tradus gresit, asa cum de obicei. Satu Mare...auzi tu...unde-i satu? :))) La Szatmárnémeti...Niste idioti de romani...

Ai scris si tu un comentariu din toaleta de la Manchester...

silvercloud
silvercloud  •  09 Februarie 2015, 16:30

Va rog sa corectati eroarea din titlu : Gyor a fost echipa care a condus la pauza cu 13-9 si nu HCM !! De fapt Gyor a fost echipa care a condus meciul in permanenta, HCM nu i-a pus nicicand probleme serioase !!

gpopovici
gpopovici  •  09 Februarie 2015, 14:17

Totusi, trebuie corectata eroarea autorului. E pacat ca se fac asa erori, mai ales daca nu s-a vazut meciul !!!!

liv.s
liv.s  •  09 Februarie 2015, 11:58

"HCM Baia Mare a condus-o pe Gyor la pauză, dar a pierdut la 8 goluri diferenţă". Probabil autorul era în preaviz când a scris titlul ăsta și a vrut să arate cât de mult îi pasă. Altfel ar însemna că pe gsp scriu pseudo-cronici oameni care nici nu au văzut meciul, nici nu au decența că măcar să citească în presă ce s-a întâmplat.

ienasoiu
ienasoiu  •  09 Februarie 2015, 09:47

Ăsta este articol scris din toaleta lui Manchester United.

justitiarul13
justitiarul13  •  09 Februarie 2015, 01:02

Asa le a mobilizat si Goran cu Nima Gheorghe pe cele din Ploiesti ,,,,Aveti astazi opportunity tea sa cistigati cu cam Bucuresti.daca nu scooter toate titular else cistiga cu j40 la 20 dar vor neaparat in 1. 8la fel si asta sa le is banii prostilor si sa plece ,,,,pina atunci sa auzim si de mai bine,,,,

justitiarul13  •  09 Februarie 2015, 00:50

nNapoleonvrea sa cistige toate meciurilein continuare .Mai bine profita de prostia celor din B.M si duet de unde ai venit. Marele strateg joaca aproape o repriza cu Elisei pe inter stg. Aceasi tactica avea si marea Andersen.sa train si sa vedem,pina atunci sa auzim numai de bine,,,,,,,

cartgrigorescu
cartgrigorescu  •  08 Februarie 2015, 21:37

editurbatu
editurbatu  •  08 Februarie 2015, 20:54

9-13 la pauza! am jucat acasa! cine a condus?

alfabetta
alfabetta  •  08 Februarie 2015, 20:54

" Campioana Rominiei a condus la pauză cu scorul de... " Bă ziaristule, tu de ce specie/naţie eşti ? Tu ce zici. Halep a câştigat sau apierdut ? Nu-i bai, scrie de Lenuţa Udrea, la ea nu poţi greşii