Cum mai merge handbalul feminin? Eu am încetat să mă mai uit acum vreo 10 ani. Îmi strica zen-ul de Crăciun. Băgam cuţitul în porc cu mult mai multă ură. Amariei mai joacă?

După meciul ăsta merge o băută ... ca meciul cu Rusia oricum nu conteaza !!!

Razvan Marcel  •  10 Decembrie 2015, 23:28

Norvergia a jucat Mork inter 9 goluri,inter Geiger a dat vreun gol?cred ca 1

alexbibirica1
alexbibirica1  •  10 Decembrie 2015, 23:20
Postat de plc2k5 pe 10 Decembrie 2015, 23:14

Ryde e totak depasit. A facut selectia la televizor si practic a luat in lot (si le mai intoduce si in teren) jucatoare care nu au meciuri in picioare. Cu toate astea a avut spre finalul primei reprize echipa corecta, s-a vazut imediat ca s-au apropiat de la 6 goluri la numai 2. Mai precis linia de 9 metri cu Bradeanu(Marin) - Buceschi - Neagu. A inceput meciul cu Geiger pe inter si scorul s-a dus in 7-2. Socant este ca a repetat greseala in repriza a doua, jucind cu Geiger la inceput si a fost din nou un partial de 7-2 cu Geiger gresind 6 din primele 9 atacuri cu aruncari gresite si pase aiurea adaugind si faptul ca nu se poate apara. Omul a fost nauc, n-a cerut mici timeout si nici n-a schimbat-o decit prea tirziu.Buceschi a jucat in total 10 min si a avut 5 goluri din 5 aruncari.Nu mai e nimic despus decit ca tot ce trebuie sa faca este evident si pentru novici....

te referi la demisie ?

tandd
tandd  •  10 Decembrie 2015, 23:15
Postat de mishu_74 pe 10 Decembrie 2015, 23:12

nu ti-am zis decat eu, nu inteleg de ce vb la plural :))) dar observ ca tu ai pretentii doar de la antrenor, eu mai am pretentii si de la fete ca si ele mai sunt pe teren. nah, ce sa faci, fiecare intelege cum poate

eu am pretentii de la antrenor ptr ca-s nationalist,de aia vin la noi toate ciurucurile cu aere de mari experti.Daca pui un antrenor strain la echipa romaniei ala trebuie sa fie super antrenor nu gasca ca ryde ptr ca altfel era mai bine cu nebunu de tadici,daca vii strain intr-o tara trebuie sa arati ca esti mai buni ca ,,bastinasii,,,daca nu stai la tine acasa

plc2k5
plc2k5  •  10 Decembrie 2015, 23:14

mishu_74
mishu_74  •  10 Decembrie 2015, 23:13
Postat de tandd pe 10 Decembrie 2015, 23:11

am zis doar ca daca tot am adus antrenor ,,suedeji dastia,, vedem o crestere in joc,io n-am vazut decat vechile greseli ale noastre si o prostie evidenta a antrenorului deci....da tu raspunsul acum

asa e. ai dreptate, e antrenorul prost. no, e mai bine acum?

tandd
tandd  •  10 Decembrie 2015, 23:13
Postat de Razvan Marcel pe 10 Decembrie 2015, 23:09

Neagu e jucatoare,e un fel Hagi,dar al handbalui,bv Cristina

iti dai seama ce insemna ptr un antrenor adevarat o jucatoare ca neagu?pai totul se construia de la ea,toata echipa trebuia sa joace ptr ea.Din pacate traim doar din sclipirile ei individuale in rest suntem praf

mishu_74
mishu_74  •  10 Decembrie 2015, 23:12
Postat de tandd pe 10 Decembrie 2015, 23:09

exact asta am specificat si mi-au zis ca-s ...nationalist...si ieftin pe deasupra)))))

blacksun_14
blacksun_14  •  10 Decembrie 2015, 23:12

oricum nu stiu ce voiati.Romania avea o sansa reala doar cu spania si asta s-a vazut si pe teren o repriza.Norvegia si rusoaicele ne domina si trezite la 3 dimineata