SPORTURI  »  HANDBAL  »  CSM BUCUREȘTI

VIDEO Paula Ungureanu a avut parada etapei în Liga Campionilor!

Articol de GSP - Publicat luni, 30 ianuarie 2017 19:57

Paula Ungureanu a avut parada etapei în Liga Campionilor la handbal feminin, în meciul disputat de CSM București contra lui Larvik.

Portarul român a avut o intervenție de zile mari în prima repriză, în minutul 25, la scorul de 10-10.

Vezi AICI VIDEO cu Top 5 intervenții!

CSM București a jucat în grupa principală 2 a Ligii Campionilor vineri, la București și a încheiat la egalitate partida cu formația norvegiană.

"Tigroaicele" sunt pe locul 5 în clasamentul grupei 2, cu trei puncte din 5 meciuri, iar în meciul următor vor juca în deplasare la Ljubljana.