INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  GERMANIA

Niculescu, titular cu Hertha

Articol de GSP - Publicat vineri, 29 februarie 2008 00:00

Claudiu Niculescu a început ca titular partida pe care echipa sa, MSV Duisburg, a pierdut-o, scor 2-0, în deplasarea de la Berlin, CU Hertha. Pentru echipa gazdă au marcat Raffael (min 35) şi Pantelic, două minute mai târziu, dupa pasa aceluiaşi Raffael.

Fostul Dinamovist a avut mai multe ocazii de a înscrie şi a fost avertizat cu cartonaş galben în minutul 25.

Urmariti evoluţia lui Niculescu din meciul cu Hertha pe dinamovisti.ro

Transfer de ultimă oră în Superligă » L-au adus pe noul Compagno: cine e „tancul” de 1,98 metri!
Lung Jr. s-a despărțit de Poli Iași » Semnează cu o echipă de play-off din Superliga

A ales Louis Munteanu? Disputat de FCSB și Rapid, atacantul a fost filmat cântând despre rivală: „Are valoare d'aia mare / Și știu că nu vă convine”

Mihai Pintilii, despre cel mai greu adversar din carieră: „Era un «bighidiu» d-ala mic. Dădeam cu ură în el, dar nu cădea. Dă-te-n... Doamne, iartă-mă”