Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză cu Bernardo Silva la Barcelona! Internaționalul portughez prelungește suspansul
0
În avionul spre Spania, Papa Leon al XIV-lea a dezvăluit numele clubului pe care îl susține
0
L-au blindat! Reportaj GSP din orașul de la Mondial de 15 ori mai periculos decât Bucureștiul
1
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Omule ai vazut vreo DOVADA din ceea ce scriu reporterii curului.....?? NU MAI CREDETI TOATE TAMPENIILE....SI DACA A FURAT ARBITRUL....MERITA BATUT...ASA CUM MERITAU MULTI ALTII...TEO CRACIUNESCU...MERITA MULTA,MULTA BATAIE.....FAYR-PLAY....ESTE UN CUVANT DE CARE NU MAI STIE NIMENI NIMIC....PACAT.
...pt ca nu avem nevoie de el...va lua exemplul tatalui sau...VASECTOMIE pentru idioti, asta-i sansa de a curata natzia asta de scursuri de genul ganea... daca-l fura arbitrii si grezi ca fi-tu e "piesa", du-l la echipe mari unde sa se descurce fara pumnul lu' tac'su...mi-e scarba de unii dintre conationalii mei...din pacate de prea multi...
NU POT SA CRED ca-i gasiti scuze unui cocalar bolnav mintal...si puneti comportamentul lui grobian in slujba apararii dreptatii...dati-l exemplu copiilor vostri si puneti maneaua si bata de baseball pe stema romaniei!!!!si faptul ca intra cu masina pana in careu e tot dovada de "cojones" si "comportament de justitiar"? si ca se injura si se bate cu toata lumea? un fotbalist mediocru, un tuciuriu frustrat si un om de nimic. sper ca fiul lui sa nu reuseasca in fotbal pentru ca
ma uit cu stupoare ca printre cei care comenteaza pe aici sunt si stelisti,ei vorbesc de bun simtz???ei vb de caracter??ei critica???acesti oameni care intra p stadion amenintza,injura,fac scandal???se deosebesc cu ceva de ganea???acei suporteri ai rapidului care s-au batut in tribuna la meciu dinamo rapid???tocmai voi v-ati nimerit sa comentati???chiar si oltenii??care dupa ce a murit haldan,au scris numele lui pe garduri si se pisau p el???rusineee,uitati-va la voi apoi criticati
@julesverne, nu era numai el furat, el a fost cel care a luat atitudine. restul au fost lasi, indolenti, fricosi la fel ca majoritatea celor care traiesc in tara asta. p.s.-pun pariu ca esti unul dintre cei care au fost ieri la meciul cu branesti ;)
Multi jenanti cu opinii. De parca e dincolo de inchipuire ca aia de la Benta sa fi furat ca porcii. Indiferent de motivatie, reale sau nu, omu' a sarit sa-si apere ce credea ca-i dreptul lui. In deplasare, cu inferioritate numerica. Daca nu mine, macar cojones are. 99% din romani si-o iau intr-o forma sau alta si tac malc.
Din tot ce ai citit aici, asta ai inteles tu? Ca el a izbucnit pentru ca era furat? (Numai el era furat acolo, in cazul asta?) E plin de el si are impresia ca are voie sa faca orice. Nu are nicio legatura cu ce spui tu acolo.
pe cei care il injurati, pe ganea, v-as intreba dak va convine sa fiti furati zi de zi (aici ma refer la stat)? faceti voi ceva? sunt sigur ca injurati la randul vostru autoritatile, asa ca "ciocu' mic" !!! omului nu-i place sa fie "furat" si incearca, singur, sa faca ceva. el makar incearca ...... . p.s. - nu sunt de acord cu violenta !
un golan care nu are ce cauta in societate, dar sa-i mai lasi si niste copii pe langa el
RUSINE ganea.Ai facut tot fotbalul romanesc de ras,in toata lumea s-a auzit de cea ce ai facut!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.