Alte știri din fotbal
Scene absolut sălbatice pe un teren de fotbal din România: „Dă-i bă! Nu-l lăsa!”
1
„N-am niciun dubiu” » Victor Angelescu a făcut calculele înainte de Rapid - Dinamo: „Ultima șansă la titlu”
0
Clubul unde plouă în vestiar a primit sponsorizări de 6 milioane € în 2025! » Omul care a dat banii s-a resemnat: „Nu-i mai recuperez niciodată”
4
S-a aflat adevăratul motiv pentru care Mihai Pintilii a demisionat de la FCSB: „Asta mi-a zis”
8
Știri din fotbal internațional
Toate rezultatele din turul „optimilor” de finală Europa League » Midtjylland a produs o nouă surpriză la Nottingham
0
Ce păcat! Ionuț Radu a gafat în minutele de final în fața lui Endrick, spre bucuria brazilianului împrumutat de Real Madrid
2
Toate rezultatele din turul „optimilor” Conference League » Răzvan Marin petrece, dramă pentru Racovițan
0
Cedat surprinzător din Superliga, a ridicat deja deasupra capului primul trofeu!
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
0
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Amenințarea ayatolahului: „Vom transforma strâmtoarea Ormuz într-o armă!”. ...
Adevărul
Fostul conducător din Superliga e acum... somelier! „Cel mai bun vin? Eu ...
GSP SPECIAL
De ce se teme Vladimir Putin? Liderul rus a eliminat alți doi oameni din ...
Libertatea
nu inteleg termenii, pai daca e meci amicalde ce aranjamente pot fi atat de periculoase cand poti stabili amiabil totul?
Prietene, ai mintea încețoșată de ură. Articolul nu denigrează și nici nu aruncă vina pe Dinamo sau CFR, ci pe bulgari. Ei nu au făcut blatul cu Dinamo sau CFR, ci cu mai marii pariurilor. Pur și simplu, au refuzat să joace la capacitatea maximă și au luat goluri pe bandă rulantă în interes fără ca Dinamo sau CFR să fie implicate în vreun fel. Dar tu nu ești condus decât de stereotipuri și ură.
articol de rahat, sa moare miticii
E bine ca ai vazut si tu ca nu e de glumit cu Dinamo !
Eu nu cred ca poate fi vorba de un aranjament ! Poate scorul creeaza impresia dar bulgarii in prima repriza au jucat bine ! De vina sunt si astia de la casele de pariuri care baga meciuri amicale ! Nu am jucat si nu o sa joc niciodata, dar ii vad pe unii care nu cred ca mai pot fi salvati !!! E un flagel !
Atentie da!Probabil tot Dinamo e de vina si pt saracia din Romaniei,si pt accidentele de masina si pt toate lucrurile de pe lumea asta.....Numai Steluta e corecta si buna.Sa stii ca foarte multa lumea alege puterea.
nickname ul tau se refera la "divide"-i cracii lu ma..ta et "impera"-i piz.da :))))
atentie atentie mare ca-ti pute prostia de la 1000 km departare
atentie mareeeeeeeee la pzda ma tii. ca pute rau, nesapalata draq :)))
atentie mare la p..zda ma tii, atentie mare ca nu miroase a bine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.