Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
rog toti fanii dinamovisti-rapidisti si unguri (astia sunt de obice cei mai frustrati cercopiteci care vor comenta aici probabil) sa ne zica de ce nu sunt transmise in direct in meciurile echipelor lor din cantonamente? de ce nu transmite Digi sau Dolce si meciurile lui Dinamo? sau ale Cfr ului? sau ale Astrei care e lider? va zic eu, sunteti nimeni, in Romania avem o singura echipa pe locul 1, si aia a fost, este si va fi Steaua Bucuresti!!!! cine vrea sa dea reply sa inceapa cu raspuns la intrebare altfel ia argumentu in gura prea tare si nu ii raspund
a aparut zecs, un moment de reculegere :)
Din comentariul livetext: "min. 90: GOL LUDOGOREȚ! Chunchukov înscrie cu capul din fața porții. Steaua e în genunchi.". Auzițí măi piteștenilor, dar ce facețí voi în genunchi toată ziua?!?
Asta care a scris articolul s-a lins pe bot, nu-i mai da branza Becali si nici domnul Prodan ...dreptul :)))) Cum sa spui ca Steaua e in genunchi, sau ca bulgarii le-au predat o lectie de fotbal ? :)))
uitati-va la reghecampf ce calm si sigur pe el este :)) Cred ca dispera haterii
trebuia sa fie 10-0, nu doar 7:)) ia zi, cand a luat dinamo ultimul titlu? si cati ani sunt din 92 pana in 2000 ca am auzit ca stai bine cu `perioadele`:))
ti se pare ca pana acum "patronul" nostru a cumparat titluri? hahahahahaha.....esti foarte frustrat si mic, mic, mic, mic de tot. Sa fie vorba de acelasi Gigi Becali care a pierdut titlul dupa un egal cu Gloria Buzau (adica echipa lui) ? Sau celalalt titlu in care rapid si dinamo au dat 6 puncte la cefure ca sa castige aia campionatul ? Da, am uitat, zii ceva si de pungute, impresari, etc......macar sa iti faci complet numarul de aberatii pe ziua de azi.
Noi care iubim culorile sfinte rosu si albastru si alcatuim marea familie ros-albastra sustinem echipa lui nea Gigi care e om bun si a demonstrat inclusiv faptic. Toata lumea recunoaste ca suntem mereu superiori. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Se demnostreaza ce am tot spus: fara "energizante" care sa le dea posibilitatea sa alerge continuu si sa faca presing, Steaua nu stie fotbal. Daca intalnesc o echipa care consuma si ea "energizante" (cum este Ludogoret) si care stie sa paseze rapid, jucatorii stelisti laerga ca niste lesinati in gol.
Tu crezi ca suntem ca voi? Pai voi nu stiti nu jucatorii fecesepului nici echipa cu care tineti? Cand va treziti dimineata cautati gigi becali pe google ca sa aflati cu ce echipa tineti :)))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.