Alte știri din fotbal
Distanțe scurte, progresie sigură » Ce poate învăța FCSB din testul de iarnă cu Csikszereda
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, vehement după atacul lui Becali: „Aceste lucruri trebuie SĂ DISPARĂ!”
0
Reacția lui Gigi Becali, când a auzit că Ciubotaru vrea la FCSB: „Ei vor decide!”
0
Florin Lovin nu îi găsește scuze lui Cătălin Sărmășan, impresarul prins la pariuri: „Știi cum ți se propune? Dacă ești parte din sistem”
0
Știri din fotbal internațional
Al Akhdoud - Neom SC » Șumudică îl înfruntă pe fostul antrenor de la PSG: echipe probabile + cote
0
Ziua și demiterea în Serie A » Care este ultimul antrenor înlocuit și cine-l poate pregăti pe Marius Marin
0
După Pep Guardiola, Rodri acuză și el arbitrajul din Tottenham - Manchester City: „Nu vor să câștigăm”
0
Scandal cu Upamecano » Președintele Uli Hoeness: „Sunt consternat!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
1
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
„Mama a tras în 1990 un loz în plic și a câștigat o excursie la Campionatul ...
GSP SPECIAL
Șofer aruncat cu tot cu centura de siguranță 40 de metri din mașină, găsit ...
Libertatea
Pe clona aia pare baiat de treaba (desi nu e nici macar acolo). Nu te lasa pacalit. Pe alte conturi ne injura nonstop. Om cu 1000 de fete. Cat despre cat fotbal cunoaste, chiar si dinamovisti vechi (nu din astia care scriu pe net, ma refer la fosti mari fotbalisti) au spus ca e CEA MAI SLABA ECHIPA A LUI DINAMO DIN ISTORIE. El vede ca poate sa ia titlul. Iti dai seama cat de mult fotbal intelege individul asta ?
Da ma toata echipa trebuia eliminata ca zice un prost de fbsb-ist , ce sa mai zici tu ma oierule , cand vorbim de cea mai favorizata echipa din istorie si aia e FcSb ,blaturi , arbitri , jucatori cumparati , nici nu aveti dreptul sa vorbiti .
De fapt, arbitru a fost dinamovist, trebuia să mai elimine doi de la Dinamo. Deci, ăla de la Dinamo opreşte un contraatac Astra ca la rugbi şi nu primeşte al doilea cartonaş galben. Nu se poate aşa, când e favorizată Dinamo, arbitrajele sunt bune !
Cica la refuzat MM-ul, de suparare Bunoza se va lasa de fotbal !!!
Asa ca sa te luminezi, Fabricio de cand a venit la Astra a facut toate meciurile praf, eee fix nu mai cu Dinamo vedeti calitatea slaba a s-a !!!
Pai ofensiva lui Dinamo a facut cat tot atacu fcsb-ului pe 3 sezoane :))))) cu globettovici, tudorie si tanase fcsb va mai avea atac cand va depasi Dacia pe Lamborghini !!!
Exact cum era Florin Tanase pana sa ajunga la voi in meciurile prieteniei, sti ca era cupa prieteniei candva :))))
al viitorului e randu
Un meci spectaculos,cu ritm,Dinamo a inceput sa joace fotbal bun de 3 etape ( cu astra in campionat 2-2, la timisoara 0-2, si acum din nou cu astra in cupa ligii 2-5)...mi-au placut foarte mult: maxi oliva,ceccareli,popa si nistor !!! Sa o tinem din victorie in victorie, urmeaza un meci greu cu cfr-ul luni, daca batem ajungem pe 3, cu consideratia ca primim si de la tg mures cele 3 p in urma retragerii lor din campionat ( acolo am pierdut nemeritat, iata ca dumnezeu exista) !!!
OOOPS CE FACI IMPERATOARE..NU MAI SUNTETI PRIETENI? :)))..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.