Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Felicitari Dinamo! O victorie clara, fara drept de apel Noapte buna tuturor dinamovistilor!
Toate transferurile facute de Rednic arata bine, in special Mevlja.
victorie indiscutabila a multiplei campioane a Romaniei. daca acest capiat de filip steliano nu strica 3 faze clare de gol, scorul putea fi mult mai mare. pacat ca aceasta victorie nu s-a produs in campionat, o preferam acolo decat in aceasta cupa Fantomas. un antrenament bun, in care am avut placaerea sa admir inca o data excelenta linie defensiva creata de Rednic cu ajutorul stoperilor Marc-Mevlja, bine secondati de fessi-Fai. Iustin si-a facut datoria la cele 2-3 suturi bune din R 1 ale echipei din judetul; gorj, in rest a facut vocalize, nu a prea avut ce apara. dupa iesirea lui matei antun palic s-a dezlantuit si si-a aratat clasa de regista autentic : 4 faze de gol create de recuperarile lui, plus un gol marcat elegant. filip de 2 ori si gavrila i-au mancat munca, altfel scorul devenea sinonim unuia de maidan. ca de obieci, matei, gavrila si filip sunt cei mai slabi de la Dinamo. nu degeaba au facut parte din grupurile care au tinut-o pe Dinamo ani de zile dincolo de cercul Polar, adica de locul 5. cand si acesti ultimi ratati vor dispare din lotul lui Dinamo atunci dinamo va fi campioana. sigur ca in acest meci pana si acesti 3 ratati au mai miscat cate ceva, dar in sens negativ: au jucat pentru judetul gorj mai degraba. din fericire si echipa judeteana a avut un dinamovist deghizat in tricourile sale, un argentinian dinamovist de mic, autorul unui gol superb, dar in propriile buturi. arbitraj simplu, meci frumos, victorie categorica, un Dinamo solid si valoros.
*** care se bucura pe aici ca Anton dupa 1-2 antrenamente nu a prea jucat azi sa aiba putina rabdare , ca in meciul direct le-o baga in poarta !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu pentru mult timp, doamne ajuta sa ramaneti asa invincibili pana la meciu cu noi sa va stricam noi bucuria pentru ca cine altcineva decat COSMARU vostru de atatia ani.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e in general pentru bucuresteni dar puteti veni si voi . Am ridicat bariera la snagov .......https://www.youtube.com/watch?v=K2pBfIS8xoE
Ai stabilit pe draq *** ....Invincibili de 10 meciuri , du-te si te culca !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Omul a venit de 1 zi la echipa. , dar ce sa intelegeti voi din fotbalul asta
Ce au sarit latraii lui Anghelache si al lui Negoita, eu ma refeream la tot campionatu asta, fara bulanurile si norocul lui Rednic erati pe locul 12-13, acolo va era locu, dar stati linistiti, ramane cum am stabilit, bulanu se va duce inca de la meciu cu CFR, sunt sigur, si aia sunt pe val de tot dar aia nu au parcursu vostru bulanos de-a dreptu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.