Comentarii (62)
pardafian
pardafian  •  06 Martie 2015, 00:14
Postat de steaua_blatista pe 06 Martie 2015, 00:08

Ati ajuns sa va mandriti ca dati un gol la 3 meciuri, si ala in minutul 94 unei echipe in insolventa care a vandut o multime din jucatorii de baza si gata iar va bateti in piept cu caramida??? Apropo comentatorii de toata jena,penibili.

mori este? mai poti sa respiri ?esti transpirat tot ? suferi nu?

xanathos
xanathos  •  06 Martie 2015, 00:14
Postat de humanimal pe 06 Martie 2015, 00:03

Ce-ai ma esti cu mu y a? Chipciu nu mai joaca de mult nimic. A pus piciorul la o faza si atat, in rest a fost muci. Steaua oricum e praf. Joaca ciobaneste. Papp a faultat ca ghiolbanu si nu a fost eliminat

Papp ori nu si-a revenit de la Revelion ori a fost blat in ultimele trei meciuri. In atac de fiecare data a tras sau a pasat aiurea iar in aparare parca alearga dupa cartonase.

randoom_._
randoom_._  •  06 Martie 2015, 00:14

STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. Steaua a pierdut un meci din ultimele 4. este cu un pas in finala cupei romaniei si cupei ligii. stiu ca habar nu ai de fotbal dar tin sa te anunt ca meciul asta se joaca tur retur,asa ca 1-1 este ca o victorie,tinand cont ca la 0-0 in retur esti calificat.

george1111
george1111  •  06 Martie 2015, 00:14
Postat de chronic pe 06 Martie 2015, 00:03

si atunci cum de noua stelistilor ni s-a parut total antisteaua? ce sa caute geraldo la steaua cand era szukala gardos chiriches?!?

baietas,iti mai explic odata...comentariu tv protv la un meci intre petrolul si fcsb....CE PACAT CA GERALDO A PLECAT DE LA STEAUA !!!...daca nici acum nu intelegi imi pare rau ptr tine!!!...ce dr..aku treaba are cu sukala,gardos etc !!!... iar daca tie ti sa parut un comentariu contra fcsb este grav ptr viitorul tau...dar esti tanar mai ai o sansa sa-ti revii.

aveti iar blat cu ndoie?

Da. Vreau sa-l vad pe viu. Pentru ca de aia sunt suporterul unei echipe, ca s-o sustin! Nu sa injur pe toata lumea pe net si sa ma dau mare fan. Jalnic!

chronic
chronic  •  06 Martie 2015, 00:08
Postat de kanye pe 06 Martie 2015, 00:04

Eu cu siguranta nu am vazut meciul de pe stadion pentru ca nu sunt suporterul niciuneia dintre echipele din meciul de astazi! Insa cu siguranta maine seara nu voi posta in timpul meciului, ca sunt la Targu Mures!

steaua_blatista
steaua_blatista  •  06 Martie 2015, 00:08

kanye
kanye  •  06 Martie 2015, 00:04
Postat de scorpi123 pe 06 Martie 2015, 00:00

Ai vizionat meciul la aragaz? Ca numai asa as putea sa-mi explic ce e cu comentariul asta lipsit de orice gram de realitate