FOTBAL » CUPA ROMANIEI » PETROLUL - CFR CLUJ, AZI, ORA 20:45, ÎN DIRECT PE PROTV, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
U Cluj - Hermannstadt, obiective diferite, duel aprig » Echipele de start
0
Mihai Stoica surprinde: „Aș vrea să amânăm meciul cu Feyenoord. Sunt probleme foarte mari”
0
Mihai Stoica a reacționat imediat după ce a văzut ce a făcut Alibec la o zi după FCSB - Dinamo: „E «rainy Sunday»”
0
Andrei Nicolescu le-a curmat speranțele fanilor lui Dinamo: „Nu cred că sunt nici 1% șanse să-l transferăm”
0
Știri din fotbal internațional
Internaționalul german e pe făraș la Bayern! Îl vor doi giganți din Serie A
0
Corriere dello Sport, despre „ancelottianul” Cristi Chivu: „Marotta trebuie să-i mulțumească lui Fabregas”
0
Cosmin Olăroiu a răbufnit după un nou semi-eșec: „A devenit un scenariu care se repetă obsesiv”
0
Coechipierul lui Radu Drăgușin a comis-o din nou! Imaginile incredibile l-au dat de gol
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
De unde ai mai aparut si tu? "Pizdesti" sa-ti numesti educatia pe care ai primit-o, nu un oras din Romania!
scor final C.F.R . 1907 CLUJ - petrolu pizdesti : 3-1
Petrolul nu e o echipa de trofee, e iubita pentru ca exista si atat!
Am sa ma uit la finala desi nu ma intereseaza nici Petrolul si nici CFR Cluj. In interestul Romaniei, referitor la coeficientul UEFA pe 5 ani, este ca CFR sa castige cupa. CFR o sa fie cap de serie pana in grupe, in schimb ASTRA nu! Hai CFR!
marsh cu 5teaua !
din partea mea poate sa fie si un egal cu multe goluri si penaltyuri la sfarsit. un 2-2 sau 3-3.
Hamotuvski a cam frecat bara pina acum asa ca depinde ce meci prinde pentru ca e imposibil sa afirmi ca e in forma . Va conta si lipsa lui Geraldo . Cfr-ul in ultimele meciuri a prins o forma buna totusi moralul este mai bun pentru Petrolul care deja e calificata in europa asa ca va juca fara stres prea mare . In plus vor fi vreo 25 de mii de prahoveni care o sa-i impinga de la spate . Greu sa dau un pronostic . Sper sa vedem o final frumoasa fara probleme de arbitraj . Succes ambelor echipe si sa castige cel mai bun . Fara penaltiuri ca nu am timp .
nu cred ca l-au platit pe neanderthalian sa ia rosu, dar in locul lui va apara hamutovski care e mult mai bun. cred ca petrolul a avut de castigat prin aceasta eliminare. imi place mai mult jocul petrolului ,dar ceva imi spuner ca cfr va lua cupa.
O finala inutila ..oricum CFR a cumparat pe toata lumea , de la FRF pana la arbitri Bornrescu , Geraldo si inca vreo 4 jucatori ai Petrolului care vor juca in seara asta :)))
Stai linistit! in poarta intra Hamutovski, care e mai bun ca bornescu! oricum Petrolul este favorita, au jucatori mult mai buni decat actualul cfr, eu zic ca petrolul va castiga destul de lejer, insa nu se stie niciodata , fiind o finala, un singur meci, cine stie dar in mod normal petroul ar trebui sa se distreze cu cfr-ul si cred ca asa va fi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.