Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu explică de ce a refuzat-o pe CFR Cluj: „M-ar stimula altfel”
0
Răsturnare în Superliga! Marius Șumudică a semnat în ziua când CFR și-a cerut insolvența : „Mă apuc de treabă. Contractul e până la vară”
1
Victor Angelescu anunță la GSP Live un transfer iminent la Rapid: „Negociem cu doi jucători”
0
Andrei Nicolescu a explicat la GSP Live situația derby-ului Dinamo - FCSB: „Am făcut tot ce a depins de noi” + Unde pot face „câinii” diferența în meciul cu Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Show Neymar, dar probleme cu ghetele
0
De neoprit! Erling Haaland a doborât patru recorduri mondiale
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP a analizat calificarea Craiovei: „Asta trebuie să înțeleagă toți”
0
Exigentul Edi Iordănescu tranșează situația lui Baiaram: „Sigur vor lua măsuri. Dacă lași să treacă...”
1
Lifestyle
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
4
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
O dronă a explodat după ce s-a prăbușit, în județul Tulcea. MApN a explicat ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Un nou fragment de dronă a fost descoperit pe plajă la Costinești. Zona a ...
Libertatea
da, maestre, unii fac apeluri la TAS (si le si cistiga, deci nu vad unde e problema ta. sau ba, mi-am adus aminte, la cap) iar altii isi fac un lot de 40 de jucatori dintre care plaseaza la echipe mici si ca prin minune acestia joaca in meciul contra echipei mama titulari si sunt de nerecunoscut, ai putea zice ca e non-combat. Suna cunoscut? Stai in banca ta, amice. Timisoara a luat cele mai multe puncte cu echipele de top din Ro in ultimii 3 ani.
Pai,faceti plangere la TAS,ca altceva nu stiti si cereti sa jucati cu Rapid,fiindca pe ei ii puteti prosti cum vreti.Ca doar "intelighentzia ai juridica" da sfaturi tuturor. Si va mai considerati infratiti cu Rapidul!!!! Pacat de orasul Timisoara!
si inca unul ca nu jucam bine...ar fi defapt o suma de handicapuri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.