Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Ce performante are Grigoras in antrenorat?Contra este un antrenor tanar care are timp sa dovedeasca ce poate,Grigoras are atatia ani de antrenorat in care nu a dovedit nimic...asa ca Ciocu' Mic!!!!
Cred ca si Mourinho le-a zis ciocu' mic la multi cand era pe la Porto (si nu numai). Bine...ala e deja un antrenor fabulos. Nu o avea el 500 de meciuri in divizia A dar face ciocu' mic la toata planeta. Asa as vrea sa faca si contra la petrolul desi sunt putin circumspect!
poate grigoras nu a avut cine stie ce rezultate, e dreptul lui sa aleaga unde antreneaza...nu-l poti compara pe grigoras cu contra, daca stam sa ne uitam la cele doua echipe petrolul e peste otelul ca si valoare si multe altele, dar faptul ca grigoras are ani buni de antrenorat fata de contra care e inca un invatacel drept dovada si faptul ca nu i-am mai raspuns nimic contra findca se simtea cu musca pe caciula...iar pana la locul ala 2 mai e multa paine de mancat!!!
el e obraznic,,, ca de obicei, asa cum era si pe teren,,, o guritza mare cu tupeu si mai mare! Inca nu exista efectul Contra in fotbal, la antrenori,,, asa cum exista un efect Grigoras, Pustai, etc,,,
Contra a dat dovada ca nu are cei 7 ani de acasa . Cum sa zici Ciocu Mic lui Grig care ii poate fi TATA?
nimic amormal, amintiti-va de duelurile dintre falcos si strambu'! :))
grig e un bun antrenor ,dar mai are de lucru la mentalitate..a vrut sa demonstreze ca ia cupa cu o echipa inexistenta..si condescu sa-l regrete pe viata..sa-i demonstreze ca daca pleaca el..echipa va pica rau de tot...primul lucru l-a ratat..al doilea nu se stie...dar exista viata si dupa grig la tg jiu....pentru campionatul romaniei merge, dar departe de a fi un antrenor atat de bun pe cat se crede.....la tg jiu a avut bani, conditii, materie prima....sa vedem ce face la anul la galati..sa nu uitam ca a mai dat rateuri pe la constanta, iasi...mai e mult pana departe coane grig...asa ca pana iei si matale un campionat, o cupa sau termini pe locul 2 "ciocul mic"
grigoras e bun.alalalt mai are multa paine de mancat....exact cum ia zis si grigoras.
2 antrenori BUNI !!
eu cred ca si-a luat o in cap grigoras, de cat l-a lins presa in dos. pana l-a urma n-are nici o performatna nici ca antrenor, nici ca jucator
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.