Comentarii (10)
Ubi_Mortus
Ubi_Mortus  •  04 Aprilie 2024, 08:27
Postat de aspida pe 03 Aprilie 2024, 23:09

L-a cravasat de gat...Ca sa-l citez pe legio de mai sud d:))) ai vazut meciul la aragaz. Voua, celor care va mandriti cu scorul de 0-10, nu incerc sa va argumentez ceva deoarece stiu ca totul este in van. E un titlu de glorie pentru voi sa spuneti neadevaruri

Tu faci parte dintre oamenii atat de subiectivi incat, daca un dinamovist rupe piciorul unui adversar, vei sustine sus si tare ca adveesarul a comis faultul. Si ca tine sunt, din pacate, sute de mii de suporteri ale tuturor echipelor. Nu mai vorbesc de jucatori, ca sunt in stare sa faca hent intentionat in careu dar sa comenteze si sa intrebe arbitrul 'de ce?' a dat 11m.

aspida
aspida  •  03 Aprilie 2024, 23:09
Postat de lefter_popescu pe 03 Aprilie 2024, 21:43

Amice, dinamovistul l-a cravashat de gat pe ploieștean în momentul șutului. Infracțiunea a fost fără dubii. S-au *** în schimb la un presupus offside. Se vedea și fără linii ca nu a fost. Penibil a fost ca le-au trebuit cel puțin 10 minute sa decidă ceea ce se putea face în 2 minute de către niște arbitri competenti.

dumitru.serban
dumitru.serban  •  03 Aprilie 2024, 22:31

Fara dubii ca la Mondial :))))

lefter_popescu
lefter_popescu  •  03 Aprilie 2024, 21:43
Postat de aspida pe 03 Aprilie 2024, 20:42

Misto !!! Deci, citez, fundasul si atacantul s-au tinut reciproc, nimic deosebit la in cazul unui duel in careu la fazele fixe; doar la Amzar, care l-a atins pe *** ala, se impunea penalty ?!? Fesnic, esti bine ? Dar voi, ziaristilor, de ce nu ati avut aceeasi abordare atunci ca acum ? ***

befree
befree  •  03 Aprilie 2024, 21:22

Arbitrii romani sunt ***, pur si simplu. Ei vor sa fie corecti dar nu reusesc din cauza ca nu au valoare, in frunte cu arogantul Kovacs.

legio.sud
legio.sud  •  03 Aprilie 2024, 21:02
Postat de ChirilaDavid25 pe 03 Aprilie 2024, 19:14

Nu văd de ce nu ar fi putut fluiera fault și de ce ar fi o eroare majoră.

Nu vezi pt ca nu ai tv , vezi meciul la aragaz .

aspida
aspida  •  03 Aprilie 2024, 20:42

bogdan_m
bogdan_m  •  03 Aprilie 2024, 20:00

Penalty neacordat în repriza a doua nu ați văzut? Nu de alta dar nu se vede ca fundașul ar fi atins mingea când a intrat prin alunecare din spate.