Comentarii (11)
doritor
doritor  •  10 Mai 2018, 18:39

Băăăă mari specialisti inclusiv Craciunescu la ”golul” lui Roman trebuia galben pentru ca a dat in minge dupa fluierul arbitrului.Uitati-va la Fereira cum e cu bratele pe sus si nu face niciun pas spre coltul portii de si ar fi avut timp.Ca n-a fost fault la speriatul ala de portar si eu cred ,dar nici gol n-a fost. In rest nu stiu cine face transferuri la U Cv.,dar a dat-o in bara cu toti Ori sunt accidentati,ori fara valoare. Atunci e normal sa gafaie si pentru locul 3.

dansy
dansy  •  10 Mai 2018, 11:23
Postat de Anca Toma pe 10 Mai 2018, 07:58

Normal ca pe Mitrita il nemultumeste jocul.Baiatul stie fotbal si mai stie ca daca Barsan dusmanul Botosaniului nu scotea mingea din poarta si se intra cu 2-0 la pauza era posibil ca Olguta sa fi fost dezamagita chiar daca in tur si Sfesnic si-a fact treaba bine.Inca 4 ani sub era Burleanu .Adio fotbal.Bine ca am luat decizia sa nu mai merg pe stadion .

Pai ce sa vezi la echipa aia de cotonogari?Ei stiu doar tare si dupa ea fotbal zero.

firaldo
firaldo  •  10 Mai 2018, 09:26

Sper ca jocul prost sa nu pregateasca un alibi in meciul cu fcsb cum ca sunt iesiti din forma...meciul cu fcsb este capital pentru Craiova,eu cel putin nu o sa imi mai fac abonament ptr sezonul viitor daca se dau la o parte cu fcsb.Daca au onoare si mandrie...bat fcsb,o echipa iesita total din forma,daca Iasul a putut...putem si noi...numai ca trebuie sa vrem.

firaldo
firaldo  •  10 Mai 2018, 09:04

In greselile de arbitraj sa nu uiti sa mentionezi faultul evident al lui Morutan la Zlatinski la primul gol,nu stiu ce cunostiinte ai tu despre fotbal dar cand un jucator da in minge atunci cand portarul are mana pe minge in careul sau...e fault...ma rog poate s-au schimbat regulile.

Cristian Gherasim  •  09 Mai 2018, 20:14

Aceste arbitraje penibile si de la Craiova si de la Botosani au decis ca oltenii sa joace finala.Baluta e fair .Stia ca daca Barsan valida golul perfect valabil nu era bine pentru ei.*** de arbitri .In afara ca exaspereaza oamenii si produc doar scarba au badarania aia crasa specifica smenarilor .

prazburg1948
prazburg1948  •  09 Mai 2018, 20:06
Postat de sorinvision pe 09 Mai 2018, 19:34

Grazie signor Mangia. Vedrai cosa non hai ancora visto a Napoli. 60.000 tifosi alle finali a Bucarest. Vedrai, vedrai. :)