Alte știri din fotbal
Petrolul - Csikszereda, duel de foc înainte de play-out
0
Pe-asta n-ați mai auzit-o! » Ce condiție unică a acceptat căpitanul din Superliga ca să semneze: „Obligatoriu!”
1
Ciprian Marica „a tunat” după eșecul cu CFR: „Băi, dă-le în Doamne iartă-mă, nu pot să cred că e întâmplător” » Apoi a cerut socoteală: „Dacă era român, era alungat”
2
„Suntem proștii tăi?” » Gigi Becali l-a amendat pe titularul de la FCSB: „20.000 de euro și pe bancă!”
6
Știri din fotbal internațional
AC Milan, aproape să se facă din nou de râs în Serie A! Golurile din prelungiri au salvat-o » Chivu are un avans consistent
0
Echipele de start în Fulham - Tottenham » Radu Drăgușin, titular pe Craven Cottage
0
Jose Mourinho, avertisment pentru Prestianni: „Dacă e vinovat, cu mine s-a terminat”
0
Multipla campioană are datorii de 500 de milioane! » Jumătate trebuie achitate într-un timp-record
0
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
1
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Cine preia conducerea în Iran, după moartea ayatollahului Ali Khamenei
Libertatea
Ayatollahul Ali Khamenei „a fost ucis într-un bombardament cu 30 de bombe” ...
Adevărul
Strigătul de disperare al iranianului Alireza Mousavi de la Cluj Napoca: ...
GSP SPECIAL
Cum l-a numit CTP pe Donald Trump după uciderea lui Ali Khamenei. Gazetarul ...
Libertatea
Ghiciți care e echipa mai slab cotata dintre CSU Craiova si CFR Cluj?
deja noi ne-am plictisit de cupa.nu ne mai intereseaza meciul cu cfr
Exista CSA Steaua București și Fotbal Club Faci Ce Spune Becali.Restul e can can.
Clubul FC Steaua București nu mai exista! Exista FCSB (continuatoarea FC Steaua Bucuresti) si secția de fotbal degeaba de la CSA care se numește CSA Steaua (exact asa!)si este O SECTIE A CLUBULUI SORTIV AL ARMATEI! Ca cea de hochei, de scrima sau de tenis de masa. Cu caporali, plutonieri si colonei.
Da...CSA Steaua București.
Nu preliminariile Europa League ci Conference League.In Europa League de la noi poate ajunge doar campioana.
Corect! "În cazul în care un jucător va acumula două cartonaşe galbene (câte unul în fiecare dintre cele două meciuri, respectiv din 16-imi şi 8-imi), acesta nu va avea drept de joc în meciul din faza sferturilor de finală. În cazul în care un jucător va primi doar un singur cartonaş galben în cele 2 meciuri mai sus menţionate, acesta va fi anulat, urmând să fie ţinută o evidenţă nouă începând cu faza sferturilor de finală." - Adica Andrei Vlad, conform explicatiilor de aici, avea drept de joc in semifinala cu dinamo! Dar cat au plans atunci cateii.. scheunau prin toate cotetzele :)))))
Nu cred ca Ripensia va fi un adversar atit de facil ...
Cupa Romaniei e o competitie second hand care-i excita pe baietii care vor neaparat in preliminariile EL, sa se laude la rude si vecini ca au jucat in "cupele europene". Joaca si ei o dubla in acele preliminarii si se intorc, umiliti, acasa. Asta e tot! Cupe Europene ? :)))
Ce-o sa facă acum unele echipe când s-a explicat clar de la început cum sta treaba cu suspendările și cartonașele galbene, roșii? Apropo, ar fi trebuit subtitrat și in alte limbi de circulație internațională ca sa priceapă toti. Alo, se-aude ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.