Alte știri din fotbal
Metaloglobus l-a prezentat pe străinul cu 181 de meciuri în Superligă
0
Criză de nervi după ce a văzut Dinamo - Craiova: „Să ne facă Musi ăla zdrențe?! Catastrofe!”
1
I s-a oferit un contract TRIPLU, dar l-a refuzat! » Care a fost motivul
0
CFR Cluj are datorii de sute de mii de euro la jucătorii care au depus memoriu
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru Jose Mourinho și Real Madrid: s-a accidentat și ratează startul noului sezon
0
Vedetele lui Bayern și-au reluat pregătirile cu un grătar și fanfară!
0
Scandalul capătă amploare: „Pirlo a devenit un produs secundar al invaziei Ucrainei!” » Demisionează și Paolo Maldini? + Cursă în doi pentru postul de selecționer
0
Real Madrid pregătește oferta pentru campionul mondial: 60 de milioane de euro
0
Lifestyle
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
0
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
14
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
6
Român întors acasă după 25 de ani în Germania: „Și urzica e mai faină aici ...
Libertatea
Pentagonul elaborează scenarii pentru o operațiune terestră de amploare în ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Suntem in optimi!
CFRului nu i pasa oricum de cupa.O sa joace cu rezervele rezervelor rezervate rezervat.
Bai Titi, am apucat sa citesc mesajul ăla de ieri deși a fost șters rapid. Chiar ti-am și răspuns dar și mie mi l-au șters imediat, deci poate nu l-ai citit. In rest ai perfecta dreptate, CSA Steaua București nu este și nu poate fi FC Steaua București, odată pt ca nu exista un club cu acest nume, iar dacă te referi la FC fcsb e clar ca sunt doua cluburi separate, fără nicio legătura unul cu altul. Seara buna și sa căstige Emma și azi! :-)))
Foarte interesanta analiza ta privind ceea ce se intampla prin ligile inferioare, cu atat mai mult cu cat microbistii de elita n-au treaba cu zona aia. Stelistii, cu atat mai putin...:-)))
CSA Steaua București NU este FC Steaua București! Oricât faceți voi *** pe aici.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai liniștit, cu FC “Glovo” s-au chinuit îngrozitor, i-au eliminat la 11m deși copii erau in 10 din min 70. Mai mult Progresul i-a egalat fiind in inferioritate numerica. Apoi, in campionat au făcut egal acasă cu Viitorul Pandurii, o echipa aflată in subsolul L2, iar pe Tunari, echipa din L3, după cum vezi de abia i-au bătut cu un 1-0 amărât. Ideea e ca chiar nu îmi pare rău ca Oprița a folosit atunci a doua, sa câștigam cupa era oricum practic imposibil, ce voiam era sa jucam cu FC fcsb. Treceam de GMM?! Dat fiind ca se juca in Ghencea ceva șanse cred ca erau. Singura problema e terenul, la Chiajna este un sintetic infect. Nu știu GMM cum se descurca pe acea suprafața, Steaua aproape deloc, mereu am avut probleme, inclusiv la meciul cu FC “Glovo”.
NE scoate Chiajna din Cupa; au cel mai bun lot din L2.
Exista doar favorite ca urmare a tragerii la sorti exemplu, meciul CFR-ului, ei vor juca pe terenul adversarei care e o echipa mai slab cotata din toate punctele de vedere.
Sa inteleg ca nu mai exista capi de serie?
Voi degeaba câștigați cupa și ajungeți în cupele europene ca e degeaba, ai dreptate sa te plictisești. Decât rușine cu Laci și Tbilisi în primul tur preliminar, mai bine lăsați pe alții, de exemplu pe Rapid sau Dinamo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.