Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
0
Arsenal - Coventry City » Spectacol în deschiderea noului sezon din Premier League
0
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consumul național al României a depășit 7.000 MW, iar importul a trecut de ...
Libertatea
fcfcsb a jucat ca de obicei=slab
Se vede ca ai experienta propriei echipe care numai cu butoane, mafie locala și protecție politica a reușit sa câștige întotdeauna.
Noroc cu arbitrul.....
respect Narcis,frumos vb acest om!
Cel puțin prin interventiile echilibrate și de bun simt Raducan este peste figurantul MM
Daca te chinui cu o echipa din liga 2 si pe loc de retrogradare spune multe....nu au sanse la titlu si paly off numai cu butoane.
Victorie dupa un joc foarte slab. U Cluj merita cel putin sa egaleze pe fondul unor greseli de nepermis. Se vede clar ca in randul echipei sunt manifestari de neseriozitate, de vedetism si indisciplina. Tanase nu trebuia sa execute el, Morutan si Vana pierd mingea f. des punand apararea si poarta proprie in pericol. In plus, ei suteaza la poarta si din pozitii nefiresti, in loc sa dea pase la cei mai bine plasati. Dupa parerea mea, cu asemenea abordare nu se poate castiga nici Cupa si nici locurile 1-3 din campionat.
Da. sigur ca da va dati seama ce meci au facut fcsb. cu o echipa mai buna ca rennes. Si saracii fotbalisti de la cfr sau chinuit cu o echipa din Franta ha. ha hi hi. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fc5b mi ze ria blatista a Romaniei e cancerul fotbalului romanesc!
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.