Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Nebunie la conferința lui Coelho, cu antrenorul urcat pe masă: fotbaliștii au năvălit peste tehnician și au continuat petrecerea
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Proletari din toate părțile, uniţi-vă! și ajutați cum se poate această echipă de trotinete . Fiind asemuit cu Cocoșul de Vânt de la hornul caselor , Contra nu va pleca nici după mai toate jurămintele și asta deoarece nu are unde merge. A zis că pleacă din România că numai are stare printre Români dar aseară sa sucit și a băgat-o cum că corona virusul nu îl lasă . Oare are Sindromul Münchausen ?
E clar! Dinamo joaca prea bine! ..... Gigigușterii sunt disperați! Deaconu trebuie sa intervina! Urmatoarea delegare va fi a lui radu petrescu!..... si-acum sa le faca si stadion?? Nu se poate!....Domnul gigi e un om bun, sfios, cinstit si sfătos, fără valize, care bate mătănii la Muntele Athos, si in mintea bolnava a gigigușterilor ei cred ca reprezinta partea majoritară a poporului român. Dar ei sunt, in realitate, partea malignă a lui! Un exemplu perfect este poetul sfert-doct citat mai sus, care acum se chinuie sufocat de unghia adanc înfiptă in glanda mare de neam prost.
Nu am nimic cu nimeni, dar cantam asta cand eram mic: "Hai Dinamo la gunoi Ca va dam si usturoi Si va dam si biscuiti Lua-v-ar ... de ***!" Bravo Dinamo!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Dinamo! Asa se câștigă respectul!
Felicitări ... DINAMO!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.