Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
5
Știri din fotbal internațional
Regele! Leo Messi a devenit cel mai bun marcator din istoria Campionatelor Mondiale
0
Îl mai recunoști? Fostul mare internațional argentinian a apărut în tribune la Argentina - Austria și i-a uimit pe fani
0
Recordul negativ stabilit de Lionel Messi la Campionatul Mondial!
0
Mai pot „bătrânii”? Să înceapă dezbaterea! L-a văzut pe Luka Modric la Mondial și are o opinie fără echivoc
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
In sfarsit sunt de acord cu tine Negoita tata. Dar cine-l tine pe acest impostor la DINAMO ? Imi aduc de un meci cu CFR-ul pe Dinamo acum cativa ani in spate, cand stimabilul jucator de bambilici se apara ca la patinaj viteza. Aceste caricaturi de fotbalisti nu aveau ce sa caute la DINAMO, iar "specialistii"adusi de tine ar trebui sa raspunda cu "capul" ! In rest FELICITARI celor de la Steaua. ne-au IMPACHETAT cu juniori.
Esti singurul dinamovist fair play din seara asta. Felicitari!
...hai baietii, ca nu-i nimic, avem Programul Doar Divizia B, acolo vom face spectacol! Pana la sfarsitul saltamanii baetii vor mai primi cate 50 de lei, programul merge bine, se inscriu cate zece mii pe zi, in curand vim pune plafon...
Dispari Negoita
Personajul asta slinos si-a zis ca face o afacere cumparand pachetul majoritar la Dinamo. Din nepricepere sau zgarcenie, n-a facut niciun beneficiu, si acum vrea sa scape de aceasta afacere neprofitabile FARA SA PIARDA NIMIC. Deci omul s-a distrat un pic, si-a facut moftul, si acum vrea sa plece cu nota de plata achitata de altii, si cu tupeul sa spuna ca vinde pe un leu. Nu e de mirare ca nu se baga nimeni. Chiar si cu managementul sportiv dezastruos din era Negoita, Dinamo inca e un brand care ar starni interes pe piatza daca nu ar fi (1) tupeul acestui individ de a-i prosti in fatza pe posibilii investitori, si (2) complicatiile cu Badea, alt “mare” dinamovist. Acesti doi ticalosi mai bine ar vedea Dinamo murind decat sa piarda banii pe care de fapt merita sa-i piarda, cum orice om de afaceri pierde cand nu-i merge afacerea, din motive care tin sau nu tin de el.
Mihalcea isi face ucenicia la Dinamo. Celelalte echipe din Liga 1 au antrenori cu oarecare experienta. Sa nu se inteleaga ca am ceva cu Mihalcea. Ii urez succes in viitor, dar Dinamo merita un antrenor cel putin la nivel de Vintila. In cazul asta patronul este de vina. Negoita cred ca nici nu cunoaste bine regulile jocului.
Uhrin facea echipa daca era lasat. Inainte de a avea caricaturi de jucatori, Dinamo are o caricatura de antrenor. Faptul ca a fost jucator la Dinamo nu-l face si antrenor bun....
Popescu este cel mai slab fundas central din istoria lui Dinamo,eram sigur ca o sa pierdem cand am vazut primul 11 si l-am regasit pe Popescu care ne-a curatat in o gramada de meciuri,Kylien care nu are ce cauta la Dinamo,ratangiul de Popa si limitatul de Rauta...oare ce a putut sa gandeasca Mihalcea de la titularizat pe Popescu in fata capitanului Puljic?! Demisia Mihalcea,esti depasit total!
Are o reactie tipica de patronache roman, din astia pe care-i vedem la tot pasul, ciocoi...josnic sa iesi la atac tocmai in momente din astea, si mai ales el, care a tot dat din papagal luni intregi ca nu-i mai pasa de ce se mai petrece la club.
Bugetul e de playoff pe hartie, dar daca nu mai bagi nici un ban in club de luni de zile, eu zic ca ar fi fost mai potrivit sa va fii tinut gura domnule Negoita. Doi la mana, salariul platit la zi nu e un favor, un privilegiu, ci un drept si o conditie minimala a normalitatii ! Trei, da sunt de acord unii jucatori sunt jalnici si ar trebui sa se concentreze pe fotbal mult mai mult. Adica ce zic eu unii, aproape toti !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.