Alte știri din fotbal
„Mărgelatu'” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
0
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
1
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira, vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
1
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Marius Ștefănescu are o ofertă să plece de la Konyaspor, dar există un detaliu care îl blochează!
0
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Microbuzul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
7
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Borcea l-a vandut pe Mitrea la Ajax cu... ZERO euro!!! Si a facut puscarie pentru asta!!!
Pai nu vindea pe 200.000 dar cam atat intrau in club si atunci, restul se duceau pe comisioane sau prin sacose.
stiri neinteresante Marca .... Doar Divizia B
Au lasat clubul cu 30 de milioane datorii, era management bun... Plus jafuri peste jafuri și performanțe în realitate modeste față de Steaua, CFR și chiar Rapid.
Cat ai furat din clubul Dinamo? Ai uitat si suma exacta. Mai bine abtinete si tine gura inchisa la acest capitol. Numai nemernici a avut Dinamo drept conducatori.
Borcea nu mai inteapa ca a intepat destul clubul
daca nu controla Borcea si firul de iarba, asa cum se lauda, rinamovistii aniversau 28 ani de la ultimul titlu...asa aniverseaza doar 13
nu, bă, n-ai vândut pe 200 de mii. Dar atât intrau în club.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.