Alte știri din fotbal
Florin Răducioiu spune ce urmează pentru echipa națională: „Îi doresc mult succes lui Hagi. Poate fi numit și «salvatorul»”
0
Rapid, aproape de a pierde un om important în detrimentul unei formații din Italia
0
Îl vrea și Dinamo! » Rapid are concurență pentru mutarea plănuită în culise
2
Oficial: solicită insolvența Rapidului, la Tribunalul București! » Șucu nu vrea să plătească și așteaptă decizia judecătorilor
5
Știri din fotbal internațional
Triplul campion al Superligii despre calificarea RD Congo la Mondiale: „O săptămână se petrece non-stop! Veți vedea o surpriză”
0
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
1
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Donald Trump ia în considerare să retragă SUA din NATO: „Mă gândesc serios ...
Libertatea
Urmeaza o noua decizie FRF din categoria FC Gazde? Interesant de vazut maine cu ce ies la rampa acolitii lui burleanu.
Gigistule, sa judece dupa regulament, nu *** sa joace dupa altul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Speram ca FRF sa lase din brate Fc Faliment Pipera si sa dea decizia corecta si logica.
Dinamo-Sepsi Adevărata finală!
Si eu cred ca vorbim discutii!
Minciuna in falsh-cum zicea Ceausescu, la asa zisul lui proces!A verificat cineva la comisia lu peste,daca e inregistrat vreun memoriu al lui Dinamo?
Problema e că se judecă la Comisia de Disciplină care judecă după, surpriză, după Regulamentul Disciplinar care spune că aceste cartonașe se anuleaźă după optimi și că dacă există prevederi contradictorii primează prevederile regulamentului disciplinar!
Ce înseamnă "sume uriașe din sponsorizări"? In acest moment singurii care aduc bani sunt suporterii. Atât de mari au fost "sumele atrase în club" că Dinamo nu a fost in stare sa-i plăteasca salariul lui Piscitelli.
Nu au reușit pe teren acum cauta sa castige cu japca. După ce că sunt vai de mama lor încearcă prin șmecherii. Nu mai e Borcea sa dea bani sa fie sus
Pe bune, tu cum suporti sa te auto-umilesti in halul asta? Ciobanul a preluat AFC practic cu forta, a adus bodyguarzi sa se bata cu bodyguarzii lui Paunescu, a aranjat ca ai lui sa fie inarmati (cineva a ascuns pistoale la WC, ca in "Nasul"), si-a adus tot clanul sa urle acolo in sala si pe urma tu vii sa spui ca Armata trebuia sa plateasca datoriile AFC? :))) CUM SA AI SORICUL ASA DE GROS? :))) De fapt intrebarea e retorica, probabil ai soric blindat :))) din moment ce mai poti sustine ca fcsb ar fi Steaua cand pana si Ilie Dumitrescu i-a dat cu flit ciobanului la ora de maxima audienta in direct la TV, cand Duckadam a fost alungat cum a fost alungat etc etc etc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.