Alte știri din fotbal
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
0
Etapa 16 din Liga 2 debutează astăzi cu Concordia - Chindia » Echipele de start în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris cu două ore înainte + Primele vedete care au ajuns
0
Incredibil! Marko Dugandzic, aproape de o destinație surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Craiova- fcsb : 3-1 la pauza, 14 -3 la final.
In 6 ani, cat a stat echipa lui Mititelu in prima liga, nu s-a obtinut nici o victorie impotriva echipei familiei Becali (FCSB, nici o legatura cu Steaua). Ai ceva umor, dar il irosesti aiurea.
Craiova e pregătită! La sfârșitul meciului cu FCSB (care știți bine că e Steaua, coșmarul roș-albastru...), la chemarea observatorului_federal, stadionul arhiplin va intona imnul echipei, hitul acestui an: „Demisia! Demisia!”, iar marele eclesiarh al catedralei craiovene, arhimandritul Vladimir Dărângă se va adresa îndureratei adunări: „Te lepezi de Satana?” Răspunsul din cele peste 30000 de glasuri se va auzi până la București și mai departe: „Mă lepăd de Satana!” După care, frumos încolonată, cu capul în pământ, mulțimea se va îndrepta spre sediul FC U Craiova scandând: „Adriane, iartă-ne! Mititei am fost, mititei vom fi!”
Iar delireaza saracu ....sa zica merci ca noul contract de asociere ii da dreptul sa intre pe Oblemenco !! Are dreptate insa intr-o chestiune: suporterii care vin la stadion la CSU sunt aceiasi care veneau si la FCU pana la faliment !! Era un lucru logic... ca doar n-o fi Craiova oras de 1 mil de locuitori, sa poti avea doua echipe cu 25-30 mii de fani fiecare.
Gata o noua amenințare în 7 8 luni dispare clona csu ahhahahaha boo. vene eee tot spălat pe creier ești? :)))
Mititelule, vorbesti tu sau invidia din tine? Hai oltenii! Cupa si campionatul!
FCSB este o clona . Este adevarat ca FCSB este Becali, dar e o mare minciuna sa spui ca Mititelu este Universitatea Craiova. Ce legatura are Mititelu cu Universitatea ? Coada vacii cu stampila primariei.
Problema e ca se ia si de tine, dar tu esti prea ocupat cu olguistii.. probabil ca ai 12 ani si duci lipsa de simturi.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vezi-ti, ma, de treaba ta...tu vorbesti???Olgutistii??? hahahhaaaaahaaaaa...ia vezi, ca e unu cret si negru prin nu stiu ce divizie...are o echipa pe acolo, joaca din cand in cand cu CSA Steaua si ii zice la echipa aia a lui CS Dinamo....hhahahaaaaaa.... inca putin daca va mai vad astia intorsi cu spatele si, hop, echipa ailalta din A cade in B !! hahahahahaaaaaaaa....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.