Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
În mod normal și într-o tara normala acolo unde marca este, sta și palmaresul... Sa fie bine și noi ne dorim sa fie 2 3 4 echipe dar universitatea Craiova e doar una și nu e a alui mai mare falsificator din istoria fotbalului mondial!!! A retrogradat sportiv în 2011 și ce a pus în aplicare boo ve a nu, lasă că îi bag în civil pe ăștia de la FRF, lpf și piturca și nu mai bag echipa în B,din fericire pentru noi a pierdut tot și a falimentat, din păcate pentru stat, primarii s.a. Alea s-au ales fără sa mai plătească mititelu datoriile de mil euro... Deci? Prin urmare mititelu e în escroc, a fost în curtea olgutei invocând ca el vrea după nu mai vrea face o echipa la nici 2 săptămâni după csu a fost înscrisă la FRF și ce sa faci după juma de sezon a scos-o din campionat pe motiv ca nu are bani:))) uz de fals... Spălare de bani pentru care e și judecat acest om:))) dar suflarea boo ve nist a nu vede toate astea, vede doar pe olguta ca cica a făcut rău auzi:))) hahahaha
Hai sa nu uitați sa spălați wc. Urile după ce ieșiți din stadion ok? Și scaunele alea mare grija ca după nu mai călcați pe acolo hahahahahaha o fi făcut din bani publici dar asta nu va permite sa va bateți joc săracilor! Ma rog la Dumnezeu sa va facă mititelu stadionu l ala sa scăpăm de voi ca ne ia durerea de cap când mergeți prin oraș, după ce ca sunteți pro s ți mai și semnalizati!
Noroc cu falsificatorii de la CS U, că au spălat rușinea: victorie în fața FCSB!!! Una. Doar una. Că-n rest... Palmaresul celor 17 întâlniri desfășurate din 2014 (când au apărut falsificatorii de la CS U): FCSB- 14(PAISPREZECE!!!) victorii, 2 egaluri, falsificatorii de la CS U - 1 (UNA!!!) victorie, golaveraj 34-13. Atât.
Nu trebuie sa ne asteptam neaparat la o victorie cu fcsb. Jocul nu merge, iar Piti nu poate face minuni peste noapte. Si totusi... "Sold out" poate fi argumentul determinant. Indiferent de rezultat, suporterii Stiintei vor confirma : "Asa e la Craiova!" .
Csu clona mafiei politice si niciodata stiinta!
Am auzit ca nea jiji se cazeaza la scoala de popi de la mofleni. Nu erai de rand cu oile sau ai facut schimb de tura cu vreun coleg?
Ce brad au furat mă? Vezi ca ajica al tau a furat din romanesti calu.
"...Vor trebui să plătească pentru fiecare zi în care au folosit acești zeci de mii de oameni care vin la meciurile lor."... de parca acestia nu ar sti de capul lor, de parca n-ar avea discernamant. :) Mititelule, ai luat-o razna ! :) Tzaran prost si impertinent !
Un prim pas spre normalitate facut de Craiova din liga I si primarie. Peste 90 % dintre suporterii fostei Universitatea Craiova vor fotbal de calitate in aceasta regiune, le-ar simpatiza pe amandoua daca ar fi lasati de certurile astora. Nu conteaza "talibanii" din cele doua tabere, care se cearta inclusiv pe net, restul lumii nu da doi bani pe cearta lor. Mititelu sa lase procesele, declaratiile belicoase si sa promoveze. Apropo, niciuna dintre cele doua nu e fosta echipa cat timp nu are oficial palmaresul. In ipoteza improbabila ca ar castiga nu stiu ce procese, s-ar putea ca Mititelu sa se aleaga cu acelasi numar de suporteri dar cu mai multi dusmani.
Olgutei, voi cu Mititelu in frunte i-ati facut campanie electorala . Primul invitat de Olguta a fost Mititelu, dar acesta a cerut si cateva milioane de euro in plus pentru el si familia lui. In rest, nici un fel de ura si invidie, doar dispret . Voi sunteti loiali unei familii, nu unei echipe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.