Comentarii (16)
vidoq  •  19 Noiembrie 2020, 19:53

Bun venit acasa, STIINTA!!

tivireli  •  20 Noiembrie 2020, 00:36
Postat de ucv1948 pe 19 Noiembrie 2020, 21:50

Care Stiința tinere ? Aia care a intrat in faliment datorita "priceperii" groparului Mititelu ? Deocamdata voi nu aveti dreptul de a folosi marca , stema si numele de Univ Craiova. Ati pierdut si la OSIM dreptul ăsta , nu aveti aprobarea institutiei de invatamant ' Universitatea din Craiova ' de a purta acest nume.

Draga, astea sunt prostii ale celor ce conduc vremelnic Romania. Politicienii care s-au bagat si in fotbal.

tivireli  •  20 Noiembrie 2020, 00:34
Postat de fly_vyp pe 20 Noiembrie 2020, 00:08

Sigur, prietene! Toate rezultatele din cupa UEFA au fost obtinute de Bornescu, Dananae, fratii Costea si probabil, Gogoasa. Stefanescu, Camataru, Cartu, Negrila, Ungureanu, Irimescu, Balaci si Oblemenco au facut doar figuratie si au fost angajatii lui Mititelu. Asa-i? Ri n-au nicio treaba cu palmaresul! L-a adus mititelu de acasa.

Domnule, tu stii pe ce baza se prezinta o echipă de fotbal la startul campionatului? Echipa aceea este continuatoarea echipei istorice, cea care a jucat ani de zile datorită continuității, FC UNIVERSITATEA Craiova. Ce se intamplă prin tribunale, este datorat unei justitii specifice situatiei generale din Romania, adică o societate coruptă

skins_berceni  •  19 Noiembrie 2020, 19:28

Stie duduia ca se strange latul...tic tc...tic tac. La fel ca si cei de la mapn.

suporterucv  •  20 Noiembrie 2020, 14:33

Stiinta a murit in 1991 (cel mult 94). Apoi clona ei (FCU) s-a dus si ea in 2014 - FALIMENT. Nu mai exista Stiinta !! Ce avem acum este o noua echipa... o noua Universitatea. E bine si asa ...decat deloc !! Palmaresul este in mintea suporterilor !

fly_vyp  •  20 Noiembrie 2020, 00:08
Postat de vidoq pe 19 Noiembrie 2020, 22:06

Dacă avem palmaresul inseamna ca suntem Stiinta! Nu vad cum o instituție de învățământ sa dea numele unei echipe de fotbal, asa ceva doar în România e posibil!

Sigur, prietene! Toate rezultatele din cupa UEFA au fost obtinute de Bornescu, Dananae, fratii Costea si probabil, Gogoasa. Stefanescu, Camataru, Cartu, Negrila, Ungureanu, Irimescu, Balaci si Oblemenco au facut doar figuratie si au fost angajatii lui Mititelu. Asa-i? Ri n-au nicio treaba cu palmaresul! L-a adus mititelu de acasa.

ucv1948  •  19 Noiembrie 2020, 21:50
Postat de vidoq pe 19 Noiembrie 2020, 19:53

Bun venit acasa, STIINTA!!

Care Stiința tinere ? Aia care a intrat in faliment datorita "priceperii" groparului Mititelu ? Deocamdata voi nu aveti dreptul de a folosi marca , stema si numele de Univ Craiova. Ati pierdut si la OSIM dreptul ăsta , nu aveti aprobarea institutiei de invatamant ' Universitatea din Craiova ' de a purta acest nume.

Marius Boscor  •  19 Noiembrie 2020, 19:16

Cererea a fost semnata de Mititelu Jr., pe senior il cheama Adrian Marin, sunteti atat de slab pregatiti ca jurnalisti, mi se pare incredibil ca luati salarii pentru toate prostiile si articolele dezinformate pe care le scrieti.

Raul Muresan  •  21 Noiembrie 2020, 05:23

Olguta..E clona..făcătură.. E ciuma rosie...rotaru..sandu dragomir psd...totul trebuie inchis.. haide craiova lui mititel...haide u cj

ctbilu  •  20 Noiembrie 2020, 09:51
Postat de vidoq pe 19 Noiembrie 2020, 19:53

Bun venit acasa, STIINTA!!

Bine a venit ca sa aiba de unde pleca... :)

  • 1
  • 2