Alte știri din fotbal
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu câteva cluburi”
0
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Cred ca ar trebui sa se strige OTELUL, OTELUL, nu campionii !
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Eu sa fiu stelist n-as mai incapea in piele de bucurie, chiar daca imi era cam stramta si inainte. Castigi categoric cupa ligii, domini atat de autoritar campionatul si n-ai nicio emotie pana la final, pai Cupa Romaniei este ceva deja obtinut si meritat din oficiu! Trebuie sa recunosc, este greu sa rezisti sa nu te convertesti la astrofizica stelelor pitice dar aspre:))
Recunoaste ca au fost mai buni! Pai daca voi ati vandut *** meciul pentru titlu,punand in scena la ordinul lui maior cel mai mare blat din istoria fotbalului romanesc 1p 2 f cu otelul cine e de vina?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hahahahaha............. nu mai suporti umilinta Shezarika ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
4 le dam la descultii astia . Hahahahahaha...................
Gata ma bag la un film,fcsb ma dezgusta.
De asta e frumoasa Cupa Romaniei, le ofera si unor indivizi semi-amatori sa joace o finala, cam asa sunt majoritatea celor de la U, din pacate pentru echipa. Castigati la foarte pas azi
GGGGGGOOOOOOOAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.