Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
VIN PORUMBEII
omida...poate vin porumbei si te mananca.
Renan ăsta pare un băiat bun și de valoare. E posibil să vă scoateți banii cu el.
Vai, esti si zeflemitor?
misto! dar sa nu uitam ca Rapidul a batut 4-1 la ei in amical pe o caldura f mare. :)))))
am vazut meciul si nu prea m-a impresionat jocul. eu cred ca mai multi trebuie sa plece, asta daca se vrea performanta. nu poti face echipa cu Grigore. daca a reusit sa se impuna Grigore inseamna ca suntem patetici. azi am vazut un Renan care macar stie sa suteze plasat, un Ciolacu care doreste performanta si-i bataios, 2 mijlocasi ofensivi buni pt RO grigorie&goga si eternul Bozo. restul PRAF in frunte cu Ilijoski. la ce jucatori de ofensiva are Rapid singurul sistem bun este un 4-3-2-1. tre' un portar bun, un fundas central, un fudas lateral, repatriat Lazar si titlul este asigurat.
aia confunda dragostea pt o echipa cu ura impotriva alteia. un rapidist adevarat isi iubeste echipa, si spiritul rapidului, nu uraste pe altcineva, indiferent ca sunt stelisti sau dinamovisti sau altii ce nu merita pomeniti
nu uita nimeni. 6-0 e un scor decent, echivalentul unui 1,2-0 cintra unei echipe din liga 1. daca dadeau 12-13 goluri , la ce adversar am avut azi puteam sa zambim putin, dar asa... mai e mult de lucru
Corect. Din pacate observ si la rapid unii suporteri au ceva de impartit cu Steaua decat sa sustina Rapidul.
Felicitări porumbeilor !! Dar nu utați , ați jucat impotriva unei echipe din liga III-a !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.