Alte știri din fotbal
S-a aflat! Când se dispută FCSB - FC Botoșani, semifinala pentru Conference League
0
Craiova continuă sărbătoarea » Autocarul a ajuns la bază
2
Universitatea Cluj vrea să facă primul transfer pentru cupele europene: unul dintre cei mai buni mijlocași din Superligă!
0
Scandal între legendele Craiovei Maxima! „Ai luat-o razna? Ai uitat cine te-a făcut om? Nu ai pic de rușine?”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Federația din Kiev a numit primul selecționer străin! » Înlocuitorul lui Rebrov e asistentul lui De Zerbi
0
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
1
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
FLORESCU TREBUIE ADUS LA DINAMO ....!!!!! A AVUT UN TRATAMENT NEMERITAT LA NATIONALA DIN PARTEA STELISTILOR , LA FEL CUM A AVUT STEFAN RADU ....!!!!! MAI ARE MULT DE SPUS IN FOTBAL...!!!!
Visezi urât noaptea... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Paote
Succes limbii romane; paote mai are o sansa ("succes AMBELOR echipe")
U nu are nici o sansa.Sunt jucatori sufletisti , muncitori ,dar nu mai joaca ce faceau odata. Succes amandouara echipe.Sper ca va fi o sarbatoare!
Adevaratul asta l a ajutat pe Harap Alb sa duca Nationala in zona valorica Turks@Caicos si Trinidad and Tobago
e 1 solist 100%. Dinamo nu are nici macar 1 jucator care sa poata rivaliza cu ce au aia acolo. Toti de la Dinamo sint mult sub absolut toti de la U Cluj. Dinamo nu are jucatori nici macar de divizia D, nici pe maidan nu sint buni. Huo Dinamo pt unde ati ajuns
da, ca de ex....contra si reghe, mutu si hagi, danciulescu si lacatus si multi altii, nu are sens sa iti mai explic ca oricum nu pricepi
BRANESCU - CORBU , NEDELCEARU , MARIC(r.grigore) , OLIVA(oltay) - L.GHEORGHE , ST.FILIP - I.GHEORGHE , SALOMAO , LONGHER - RIVALDINHO(moldoveanu) !!!
Asta e Florescu de la nationala ,marea speranta a lui...cine dracu il tinea in lot? A ajuns in L 3? De fapt acolo ii este locul ,vai de curul lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.