Alte știri din fotbal
U Cluj - Petrolul, în etapa 7 din Superliga. Gol dintr-o poziție imposibilă
0
Fotbalistul ofertat de Gigi Becali, omul zilei în Superliga! Mihai Stoica recunoaște: „Aș vrea să-l văd la altă echipă”
0
Mihai Stoica, despre regretatul Nae Ungureanu: „Cel mai bun din istorie, clasă mare de tot!”
0
Duel spectaculos între Voluntari și Oțelul » Cum arată clasamentul din Superliga
1
Știri din fotbal internațional
Here we go: Rafael Leao, adio Milan! » A ales salariul mai mare + Cât costă transferul extremei portugheze
0
Fiorentina - Frosinone: decizia luată în cazul lui Bîrligea
0
Antrenorul beat a provocat moartea unui tânăr fotbalist
0
Incredibil: „centralul” de la Erevan le-a prezentat scuze oltenilor, după eliminare! „Îmi pare rău că n-am dat fault”
12
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
7
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cele mai importante schimbări care-i așteaptă pe elevi în acest an școlar: ...
Libertatea
vezi ca jucati iar cu gaz, ai uitat 4-0 de acum 2 saptamani se pare =))
ii e frica dupa declaratia d ebarbata a lui boldrin care nu acceptavasalitatea sa nu piarda jucatorii ..a inceput sa-i perie pe boldrin si deamirim ...baaaa dac a ai sange beclifer du pe mai departe jignirile fata de acestia ,,in iarna te pupoa pe portofel si te lasa ..prosti cine va ma veni la echipa atuia ..o s aplece toti ..boldrin a zis-o mai voalat la intrebarea ,daca e liniste in vestiar ..el a raspuns ca nu prea ...peurma a dat-o cu meciurile poierdute ..e clar ca jucatorilor nu le convine umilinta p[e latv facuta acum se de blatistul profesor de sport regeee..tudorie trebuia sa-i dea un flit in ochi manelistului ...se destrama in 2 ani ..revine cs-ul si uitam d eparnaiasul asta ipocrit ..va f o competitie care pe car epe teren si declaratii normale dupa meciuri fara maimutariile si fala de care da dovada penalul scriitor ..e doar si-a pus semnatura pe lucrariu altiile-a scris ..unele ..una e scrisa de el cea cu pagini din ziare si cu emoticoane ..
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mi, Mi .... Mioveni :))))))))))))))))))))
''Țelul meu sunt grupele Ligii Campionilor sau grupele Europa League".. Adica banii de la Uefa.. Ma doare-n palarie de cum joaca echipa, de faptul ca suntem priviti ca niste penibili peste tot, ca nu avem stadion, ca avem o stema ca-n familia Simpson.. Banu sa imi vina (Doamne ajuta!)! Atat! Hai la revedere..
Da, sluguta, a dovedit si faptic, 3-1 cu echipa aia la care nu face investitii, fata de echipa la care se fac investii prost si fara cap.
Usor, usor, se darama sandramaua, don jiji :)))))))))))))
Nuuuuuuuuuuuu, nu ne intereseaza aceasta cupa.........noi doar am "afisat" prima echipa asa.............sa, se distreze Mioveniul cu ei.
http://www.libertatea.ro/sport/dinamo/cupa-romaniei-cs-mioveni-dinamo-1-0-cainii-rosii-s-au-facut-de-ras-1406543
Noi la Mimamo il avem patron pe domnul Negoitza, care este om bun si este si bogat, si a demonstrat-o inclusiv faptic. Si in fiecare an ne promite ca o sa faca investitii la echipa, si noi il credem si este bine !! Am avut si vom avea mereu cea mai tare coregrafie de locul 7 ! hei hei !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.