Alte știri din fotbal
Triplul campion al României a venit în direct cu o altă teorie: „Rapid și-a dorit doar un egal”
0
„Vreau să mă operez” » Florin Tănase le-a comunicat deja decizia celor de la FCSB. Cât va lipsi
0
Cristi Săpunaru, tranșant » Unde crede că s-a jucat meciul: „Dacă Rapid făcea asta, nu avea probleme cu FCSB”
1
„Nu ne-a dat un penalty!” » Alex Dobre l-a luat la țintă pe Istvan Kovacs + Principalul obiectiv al echipei: NU este titlul!
0
Știri din fotbal internațional
Și-a anunțat brusc plecarea de la PSV, după ce s-a întâmplat astăzi!
4
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Afacerea de sezon care nu mai găsește angajați: „Avem comenzi mai multe ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Europa iese din pasivitate și atacă Rusia din umbră: ofensivă lansată chiar ...
Libertatea
in cel cu ASA Targu Mures Dobytocu familiei cand ia aplicat Muresan un ditamai cotu in muianu ala de sheep nedumerit. Si acolo putem spune ca a fost simulare daca la Gnohere spuneti ca e la fel. Pastele vostru. Bine ca vine acum iar aia 49 la suta or sa ajunga la 10 la suta dupa aceste taieri in masa buhahahahahahahaha
daca ii dadea bourceanu una peste bot sa ramana inconstient pe teren cu siguranta avea botul spart de ii trebuia operatie estetica. este clar ca a fost simulare si tot la fel de bine este clar ca aseara steaua a avut parte de un arbitraj pro dinamo. faptul ca au pierdut calificarea este DOAR din vina lor nu din vina arbitrului.
a fost simulare ordinara , altfel nu era in stare nici sa iasa de pe gazon pe propriile picioare .
Când Mureșan a vrut să-l omoare pe Rusescu,gsp ce făcea?Nu a scris nimeni nimic..Mureșan nici roșu nu a luat.De prea multă obiectivitate o să falimentati.
Ai dreptate. Si oricum mai inconstient decat marele comandant de osti din piera care de ani de zile il oferteaza pe Marica
da, mike tyson ar fi pus la pamant de un cot (nu un pumn) dat chiar si de tine in barbie , indiferent cat de gras(slab) sau antrenat esti... pumnul se mai amortizeaza prin articulatii, cotul in schimb e ca si o bata daca stii sa-l folosesti
Gnohere nu e vreun luptator de K1 sau de box, asta cu o mana de om nu prea tine, pai cat kg are Bourceanu? oricum, si un slabanog daca iti da un pumn in cap, te poate lasa inconstient, asta nu tine de cati muschi ai tu, cat de mare esti, creierul nu face exercitii fizice, sala, culturism etc :)), o lovitura mai puternica si ajungi in lumea viselor, si Bourceanu chiar a lovit puternic, a intrat cu cotul decis sa-l puna la pamant.
oricum mai constient decat marica ,***=)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nigra era inconstient cand a semnat cu echipa asta de ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai da tu esti si prost ! ce trebuia sa moara sa crezi si tu atat de nesimtit esti nai vazut ce gesturi disperate facea Chipciu tot respectul pentru el !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.