Alte știri din fotbal
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
0
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
8
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
4
Știri din fotbal internațional
Un fost jucător l-a făcut praf pe Antonio Conte: „Avea mereu o față lungă... Probabil că nu făcea sex acasă!”
0
Răzvan Sava, OUT din lotul lui Udinese » Italienii îi anunță revenirea în România!
0
Incident la finalul meciului echipei lui Laurețiu Reghecampf » Directorul sportiv a fost argesat de fani
0
Meci de infarct pentru Cosmin Contra în Qatar: 28 de penalty-uri!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
CFR lipsita de fair play.Incearca sa se agate de un regulament ambiguu.Sa va fie rusine!!
Spunea gigi ca cfr e o echipa de barbati. Nu prea cred, mai degraba o echipa total lipsita de fairplay (vezi cazul dan petrescu care injura ca la usa cortului, acum vor partida castigata la masa verde). Recunoasteti ca ati pierdut si lasati vrajeala. adica faceti cam ce a facut gigi dupa ce a pierdut campionatul in fata viitorului.
Asta este anormal, fiind competitii separate ar trebui contorizate separat si in mod diferit - cum este in cupele europene de exemplu, la 2 galbene stai un joc. Si treaba cu organizarea este anormala, de ce sa se joace intotdeauna pe terenul echipei mai slabe? Mai ales ca uneori echipa mai slaba este foarte buna, cum a fost cazul cu Botosaniul. De ce nu se face ca in Anglia, sa se alterneze organizarea?
Nu se bate nimic cap in cap. Cupa nu are nici o treaba cu LPF ...
Cine a descoperit asta ??? Regulamentul acela este o aiureala, ca nu sint jucatori formati la nivel national ??? CFR are 6 jucatori ??? Dinamo pe vremea lui Rednic - avea un roman sau doi in echipa ???
Daca regulamentul e ambiguu, să rămână rezultatul înregistrat pe teren.
Regulamente facute de niste *** functionali.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In general vorbind fiintele pe care le pastoreste un cioban nu sunt renumite pentru memoria lor...
Si-au amintit gigistii de "fairplay" ati uitat repede de TAS, ipocritilor.
Ce avantaj si-a creat Botosaniul in cazul asta?:)))))) Niciunul...sa fim seriosi...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.