Comentarii (25)
laurentyu1964
laurentyu1964  •  09 Mai 2014, 21:03
Postat de ando89 pe 09 Mai 2014, 20:05

Fie ca echipa mai motivata la ora meciului sa castige. Desi nu-mi face placere, trebuie sa fiu obiectiv macar acum la sfarsit si sa recunosc faptul ca acest campionat, la fel ca si cel precedent au fost castigate incredibil de lejer de catre Steaua. Si pe bune. Pentru binele fotbalului romanesc sper ca aceasta situatie sa inceteze din sezonul urmaor.

nici o sansa cel putin pentru la anul ,dupa plecarea lui Reghe se poate sa castige alta echipa, dar daca ramane v a castiga cat va sta in Ghencea

ando89
ando89  •  09 Mai 2014, 21:01
Postat de luciann pe 09 Mai 2014, 19:47

Astrei i-am dat cu terenul in cap (mai ales lui Vama ca el a insistat sa se joace in decembrie) atunci cand eram vlaguiti, Petrolul s-au autoexclus cu transferurile pe care le-au facut iar despre meciurile de pregatire nici numai comentez, doar tu si Bianaco le urmariti! Sunt irelevante oameni buni, cate exemple va mai trebuie!?

Si ce-i rau sa te pregatesti temeinic?!:)

gardenparty
gardenparty  •  09 Mai 2014, 20:29

45000 de oi si o peluza pictata!

ando89
ando89  •  09 Mai 2014, 20:05

Fie ca echipa mai motivata la ora meciului sa castige. Desi nu-mi face placere, trebuie sa fiu obiectiv macar acum la sfarsit si sa recunosc faptul ca acest campionat, la fel ca si cel precedent au fost castigate incredibil de lejer de catre Steaua. Si pe bune. Pentru binele fotbalului romanesc sper ca aceasta situatie sa inceteze din sezonul urmaor.

luciann
luciann  •  09 Mai 2014, 20:03
Postat de ando89 pe 09 Mai 2014, 19:49

Steaua este favorita la castigarea Cupei, vroiam doar sa spun ca giurgiuvenii au ramas datori fotbalului si trebuie sa demonstreze ca n-au fost un simplu sparring partner resemnat de la inceput, ca au vrut cu adevarat sa lupte la titlu. Acum au ocazia sa stearga intr-un singur meci impresia lasata intr-un intreg campionat, n-o sa fie un meci usor pentru voi.

O sa le fie greu cu 50.000 de stelisti in tribuna!

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  09 Mai 2014, 19:54
Postat de ando89 pe 09 Mai 2014, 19:49

Steaua este favorita la castigarea Cupei, vroiam doar sa spun ca giurgiuvenii au ramas datori fotbalului si trebuie sa demonstreze ca n-au fost un simplu sparring partner resemnat de la inceput, ca au vrut cu adevarat sa lupte la titlu. Acum au ocazia sa stearga intr-un singur meci impresia lasata intr-un intreg campionat, n-o sa fie un meci usor pentru voi.

Doar Steaua isi poate face meciul greu,ceea ce nu prea cred.Reghe va sti sa-si tina jucatorii concentrati,plus ca titularii nu vor mai juca prea mult in urmatoarele meciuri din campionat.

ando89
ando89  •  09 Mai 2014, 19:49
Postat de adi_stelistul pe 09 Mai 2014, 19:29

Nu. E un trofeu in joc, Steaua e obligata sa-l castige. Daca nu reuseste nu merge scuza cu "nu ne-a interesat" ca nu ne cred nici copiii.

Steaua este favorita la castigarea Cupei, vroiam doar sa spun ca giurgiuvenii au ramas datori fotbalului si trebuie sa demonstreze ca n-au fost un simplu sparring partner resemnat de la inceput, ca au vrut cu adevarat sa lupte la titlu. Acum au ocazia sa stearga intr-un singur meci impresia lasata intr-un intreg campionat, n-o sa fie un meci usor pentru voi.

luciann
luciann  •  09 Mai 2014, 19:47

Astrei i-am dat cu terenul in cap (mai ales lui Vama ca el a insistat sa se joace in decembrie) atunci cand eram vlaguiti, Petrolul s-au autoexclus cu transferurile pe care le-au facut iar despre meciurile de pregatire nici numai comentez, doar tu si Bianaco le urmariti! Sunt irelevante oameni buni, cate exemple va mai trebuie!?

ipocritul
ipocritul  •  09 Mai 2014, 19:45

Dupa tur una si-a vandut vedetele alta....

the_champions
the_champions  •  09 Mai 2014, 19:35

Asta face de vreo 6 ani... daca il intreb notiunea ofsaid-ului habar n-are ! :)

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează