Comentarii (25)
cracker
cracker  •  09 Mai 2014, 23:49
Postat de ortega pe 09 Mai 2014, 22:38

Suporterii roș-albaștrii sunt așteptați să vină și cu câte-o căpiță de fân , pentru eventualul ospăț de după ...

Ce putea sa spuna un amarat de rapidist, nu putem sa va lasam fara material pentru casa voastra,din contra fiecare stelist o sa aduca niste rahatel pentru voi sa va faceti chirpici.....amaratilor.

steaua.libera
steaua.libera  •  09 Mai 2014, 23:20
Postat de pavel_steaua pe 09 Mai 2014, 21:26

Nu există o peluză a suporterilor Stelei? De ce s-au pus în vânzare la grămadă?

Daca ne dadeau doar jumate de stadion, jumatatea rezervata suporterilor Astrei ar fi fost goala. In modul asta FRF s-a asigurat ca vinde toate biletele. Va fi un stadion ros-albastru, mai putin 1000-2000 de locuri..

steaua.libera
steaua.libera  •  09 Mai 2014, 23:18
Postat de ando89 pe 09 Mai 2014, 19:49

Steaua este favorita la castigarea Cupei, vroiam doar sa spun ca giurgiuvenii au ramas datori fotbalului si trebuie sa demonstreze ca n-au fost un simplu sparring partner resemnat de la inceput, ca au vrut cu adevarat sa lupte la titlu. Acum au ocazia sa stearga intr-un singur meci impresia lasata intr-un intreg campionat, n-o sa fie un meci usor pentru voi.

Corect.

tazdevil
tazdevil  •  09 Mai 2014, 22:52

hai ca n-am mai gasit bilete :((...ma org,tribuna 1,inel 1 central...:((((((((((

ziggyman
ziggyman  •  09 Mai 2014, 22:42
Postat de ortega pe 09 Mai 2014, 22:38

Suporterii roș-albaștrii sunt așteptați să vină și cu câte-o căpiță de fân , pentru eventualul ospăț de după ...

venim,venim...stai tu linistit..!!!!! fan,pufuleti, fulgi de porumb,fan curier.....fotbal sa fie.....si "eventual"trofee.....!!!!!

ortega
ortega  •  09 Mai 2014, 22:38

Suporterii roș-albaștrii sunt așteptați să vină și cu câte-o căpiță de fân , pentru eventualul ospăț de după ...

ziggyman
ziggyman  •  09 Mai 2014, 22:36
Postat de pavel_steaua pe 09 Mai 2014, 21:26

Nu există o peluză a suporterilor Stelei? De ce s-au pus în vânzare la grămadă?

Galeria de obicei sta la nord.....oaspetii stau la........stai asa ..care oaspeti?...!!!!!!??

marioa
marioa  •  09 Mai 2014, 22:16

Preturile astea sunt valabile si pentru galeria Astrei? Pentru fiecare cap pictat de pe panourile tribunei din Giurgiu trebuie sa plateasca Nicolae preturile astea sau se pune gratis la dispozitie un zid pe nationala arena sa mute panourile (galeria) din Giurgiu?

xhthu
xhthu  •  09 Mai 2014, 21:40
Postat de pavel_steaua pe 09 Mai 2014, 21:26

Nu există o peluză a suporterilor Stelei? De ce s-au pus în vânzare la grămadă?

pentru ca pictatii au zidul lor rezervat

pavel_steaua
pavel_steaua  •  09 Mai 2014, 21:26

Nu există o peluză a suporterilor Stelei? De ce s-au pus în vânzare la grămadă?

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează