Postat de blade_mrn pe 16 Decembrie 2015, 02:13

lasa ca ii da mache o ''mana'' de ajutor lui Reghe in alcatuirea echipei !!!

zecs93
zecs93  •  16 Decembrie 2015, 02:19
Postat de chronic pe 15 Decembrie 2015, 23:35

hahahahahaahaha.....priviti ultimele goluri ale lui dinamo...mingii sarite din adversari aiurea, autogoluri aiurea, executii gresite, non-combaturi, arbitraje de tot rasul....nu e noroc...e valoare!!!!

omenia,omenia, cat la costat pe hagi omenia ??? Mai bine ti-ai vedea de propria ograda ca iti pute pamantu sub casa !!! S-a vazut si de pe constelatia Universului ce blat a fost aseara, portaru ala BUZBUCHI trebuia sa stea pe linia portii dar el iese mai ceva ca Cernea cand sa dus sa manance un hot dog pe Bernabeu cand si-a dat banel nicolita autogolul celebru !!! Frumos a facut hagi echipa, a bagat cativa juniori in primu 11, i-a debusolat pe alte posturi pe ceilalti titulari si de aici UITE BLATU !!! Huua !!!

blade_mrn
blade_mrn  •  16 Decembrie 2015, 02:13

suffarstar
suffarstar  •  16 Decembrie 2015, 01:51
Postat de gerulozaurus pe 16 Decembrie 2015, 00:36

despre geniul arbitrilor pro dinamo cat si despre indolenta adversarilor ei nu indrazniti sa scrieti...

Esti incredibil. Tocmai voi, campioana omeniilor, cu patron la puscarie, cu managerul la puscarie, cu antrenorul care are interdictie in Germania, cu rudele albanezului la puscarie care prin tranteau meciuri peste meciuri, tocmai voi vorbiti? Aseara scorul trebuia sa fie 2-1 pentru satelitul de la Ovidiu, avand in vedere ca la voi in care se jaoca handbal. Dinamo a avut penalty clar, nu s-a dat. Repet, sunteti incredibili. Cum s-a intors manelistul la satra, ati si scos capul. Sau, crezi ca nu va mai dam 3 boabe cu tot cu femeia mop si cu pungulitele neamtului. Ti-am dat si doua voturi, esti fenomenal.

gerulozaurus
gerulozaurus  •  16 Decembrie 2015, 00:36

soprer.is.back
soprer.is.back  •  16 Decembrie 2015, 00:34
Postat de Adrian Gherhes pe 16 Decembrie 2015, 00:28

De cand se numeste "stiinta" sa castigi cu greseli de arbitriaj in favoarea ta, sau marcand in 5-6 meciuri in minutele 90+. Cand pierdea lucescu, la inceputul anilor 90 in Italia, luand goluri in minutele de final 85-90 era mare ghinion, acum se numeste stiinta?

fcsp,emblema rusinii in fotbalul din Europa de Est,a obtinut 16 p cu arbitri si omenii.cand echipa ta castiga aproape numai prin blaturi,tu,fcsp-istule, nu ai ce sa comentezi!

e.moti.on
e.moti.on  •  16 Decembrie 2015, 00:34
Postat de agentul0007 pe 15 Decembrie 2015, 23:57

nu bate fcsb in cupa. a luat 3 puncte in schimbul meciului din cupa . pe oier nu il intereseaza decat banii din liga campionilor