Comentarii (8)
 •  27 Mai 2010, 00:01

tata, cand vei invata sa vorbesti atunci sa comentezi.... si pentru stiinta ta, braila a promovat in liga a-2-a in acest sezon.... dar pt cei ca tine , cu un neuron , si ala obosit, e greu sa explici diferenta intre liga 2 si liga 4 ... bat pariu ca esti un cocalar cu lanturi de tinichea de 20 de kg la gat si cu poze pe "hifaiv" la sectiunea " sa moara dusmanii mei "

•  26 Mai 2010, 11:10

ce vorbiti voi ba anonimilor de craiova sunteti in liga 4 si mai vorbiti...jegosilor daca era 10-2 nu se supara nimeni

juliusmad
juliusmad  •  26 Mai 2010, 10:26
Postat de pe 26 Mai 2010, 02:45

@soarta : Adevarat, saracul antrenor al lotului de juniori,Sandoi, numai el stie cum a fost posibil sa se aleaga cu dubla fractura (tibie si peroneu) in meciul acela fara ca arbitrul sa-l elimine pe cel care a faultat. Penalty la Lung :)) de galben pentru simulare ai auzit ? baiete, ai vazut alt meci ...

probabil ti-a povestit cineva meciul. Braila a ratat mult in meciul ala. baldovin, matinca au ratat incredibil. sandoi e vinovat in mare parte de accidentarea suferita, petrache era de doua zile cu piciorul acolo iar nevinovatul sandoi a tras cu o asa sete desi mingea era pierduta. @braila 93, nu ne zbatem sa revenim in liga 2 ci suntem virtual promovati cu 4 etape inainte.

•  26 Mai 2010, 10:15
Postat de pe 26 Mai 2010, 01:56

Tatal lui Cristi Haisan merita cu prisosinta acea cupa a Romaniei din 1993 daca nu era "marele" arbitru Mircea Salomir care sa fure ca-n condru incepand chiar din minutul 1 cand Lung l-a faultat pe Matinca 1 contra 1(penalty si rosu).

Si in aceea finala Braila a jucat barbar iar Sandoi a ratat CM din 1994 deoarece Petrache i-a rupt tibia si peroneul si a stat mai bine de un an pe tusa.Scorul de 2-0 Pentru Craiova nu reflecta realitatea din teren pana la pauza trebuia sa fie 7-8 la 0 dar dupa pauza au inscris de doua ori la fel din multele ocazii avute

•  26 Mai 2010, 08:13

atunci braila a avut 11 m in min 2, arbitrul n/a dat 11 m si eliminare jucatorului craiovean care a faultat ca ultim aparator, silviu lung. o finala furata cu arbitrii.titi dumitriu era antrenor si braila ocupase locul 6 in liga 1,acum braila se zbate sa revina din liga a 3 a in liga 2.ce vremuri. unde esti mateianu, ulman, etc????????????