Alte știri din fotbal
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
0
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
1
Mihai Stoica visează la fotbalistul „interzis” din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Circari, la fel si in CL!..)))
interesant articol!!!!!:)))))....de ras...
Prietene, sunt timisorean, si nu iti dau dreptate..din pacate, nu a fost blat. trebuie sa recunosc ca asta e valoarea jucatorilor de la Poli ina cest moment. Sper sa scapam de retrogradare, sa faca Relu Sunda ceva in iarna, sa mai cistigam si noi ceva...bani nu sunt, lot de jucatori nici atit, public nu....cam nasol, dar sper sa o scoatem la capat
Hai ca esti gagauta rau de tot : n-a fost blat , a fost non combat . Ptiuuu ....
Ce gesturi de handicapat [ auzi cangurul ?? ] , iti vine sa vomiti , zici c-a evadat de la ospiciu . S-arunca in cap ca boul pe brazda , dupa ce ca fundasii lui Poli se retrgeau din calea mingii , ce n-am vazut in viata mea !!
Apreciez sportivitatea ca, desii esti dinamovist :-).....dar Viitorul la ora aia chiar nu putea sa bata pe nimeni, se chinuiau rau in campionat..si dintr-o data bat pe steaua si dianmo. Hagi m-a dezamagit si ca jucator...spune-mi un meci important al nationalei in care el a fost decisiv...ma refer la meciuri seriaose, nu cu Ungaria si Irlanda...adu-ti aminte cum l-a schimbat pe Piti de la nationala...un jucator nu are voie sa faca asa ceva..vezi Doamne, Piti a declarat ca se califica si fara Hagi...ce sa spun, la jignit..si ca antrenor, a fost dezamagitor, si a devenit paranoia.Auzi, i-a fost luat Balonul de aur..inaintea lui Nedved si Zidane. El nu a confirmat decit la galata, echipa mica
sincer cred ca asa a si fost la inceput. dar a petrecut prea mult timp in anturajul anumitor veri...
A fost ceva ciudat si la meciul cu Dinamo, mai ales ca dupa meciul asta au scapat de grija retrogradarii. Dar nu-mi dau seama daca a fost neputinta sau aranjament, si crede-ma ca incerc sa fiu obiectiv. Ca suporter nu vreau ca echipa mea sa cistige prin alte metode, ci doar pe teren...si cred ca orice suporter de bun simt vrea asta.
Ok, poate a fost asa..dar imediat a urmat meciul cu Dinamo, si la fel s-a intimplat...la Jiji inteleg, Hagi e e nasul lui de cununie..dar la Dinamo ? Negoita s-a gindit sa faca un favor...gratis ? sa fim realisti...
"maculaturii" in loc de "maculaturi".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.