Alte știri din fotbal
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
0
Louis Munteanu, INTERZIS la interviu?! » Iuliu Mureșan a intervenit în direct și a explicat ce s-a întâmplat după meci
0
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
0
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Știri din fotbal internațional
Motivul pentru care arbitrul l-a eliminat pe Carreras » Specialistul Marca: „S-a grăbit”
0
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
0
Nebunie în Real Madrid - Celta Vigo » Cu Ionuț Radu titular pentru oaspeți, „galacticii” pierd pe Bernabeu
3
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Traian Băsescu, despre rezultatul alegerilor din Capitală: „Sloganul «marș, ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Medicul și asistentele din Prahova implicate în vaccinările „la chiuvetă” ...
Libertatea
va spun de 2 ani ca olteanu este cel mai prost fundas din lume ....si voi continuati in prostia voastra cu acest '' jucator ''
scrieti bai ziaristilor profesionisti despre neasemuita performanta a lui Nistor. Impiedicatului de Hagi i-ati dedicat o zi de articole ca a dat niste amarate de goluri din penalty cu ambele picioare. Nistor a dat din actiune. Aveti material de 2 zile pentru asta. Vai de t(e)asta voastra...
Nu am dau. Dar am dreptul la o parere. Stiu ca si noi avem rusinile noastre, dar asta nu inseamna ca nu avem drept la propria parere.
Rednic a spus un adevar, sa castigi 10 mii euro in modul in care o fac unii jucatori de la Dinamo, e cel mai bun business, pentru petarda de jucator, bineinteles.
are concurenta foarte mare, de aia e greu de observat :). eu zic de ceva vreme ca daca joci cu Hanca titular nu ai cum sa castigi. si cand a avut ocazie din 3m a ratat, penalty a ratat. de ce sa-l mai bagi ?
Oricine isi poate spune parerea, nu comentez eu asta. Dar... accepta injuraturile dinamoviste, doar personal. Nu ti-am comentat postarea analitica, doar FAPTUL ca toti suporterii vor fiinjurati de vreo doua galerii care fiind infratite, au o placere de a injura C.F.R.-ul.
Ilie Dumitrescu sa ne lase cu comentariile lui pentru ca el ca antrenor nu are vreo performanta notabila...el e bun doar la teorie, la practica este praf! Stie Rednic ce face, jucatorii merita criticati pentru felul dezastruos in care se prezinta de etape bune...sunt sigur ca dupa ce ii vin 3-4 jucatori lui Rednic echipa o sa joace mult mai bine si o sa vina si rezultatele
Prea multi iau bani degeaba d-le Rednic. Cat despre atacurile publice ca ala si aia in iarna-s OUT, nu e o strategie. Credeai ca vor strange din dinti si vor arata ce pot? Fals, Puriule. Astia nu pot s-arata ceva! Eu cred c-ai gresit ca ultima țață din Coplacul de Mlastina. Trebuia sa taci si sa faci. Asa ca iata deja 4 meciuri ratate.
Nu mai fa pe martirul. Multe asertiuni de-ale tale sunt valide. Mai putin zicerea cu 'Bratu nu e antrenor'. Bratu e singurul antrenor care isi suflecase bine manecile sa faca echipa din ciumafaiele astea. Pacat ca nici d-l Dinu n-a tinut la el.
Daca te dai mare analist in problemele altor echipe, schimba dracu sigla! Nici noi nu stam tare grozav. Asa ca fiecare cu oile si rusinea alor lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.