Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
0
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
16
Știri din fotbal internațional
Didier Deschamps a intrat în istorie! Record absolut la Campionatul Mondial: l-a depășit pe legendarul selecționer
0
Și-a aflat adversara! Universitatea Craiova știe pe cine întâlnește în turul 2 din Liga Campionilor
0
Maghiarii sunt siderați! Cu doi români pe teren, campioana Ungariei a fost eliminată din primul tur preliminar de Liga Campionilor
2
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » Vine și golul al doilea, apoi încă o reușită ANULATĂ
23
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
L-ati uitat pe mita/***?astazi arfi bine sa va imbracati toti in tricourile cu dungi ca asa va sta cel mai bine.a sa nu uit v-ati plantat palmierii ca a venit primavara!!!!!!!!!!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Baga o ceafa de porc si un pet de bere noroc poate pleznesti.
Fiecare pasăre, pre limba ei per. Să sperăm că nu va fi aşa dar, Bawab este peste Tade, nici nu ştiu dacă nu ar fi mai util decât Chipciu. Cineva tot bâzâie pe lângă Becali, se dă mare specialist în fotbal şi numai strică echipă, deocamdată nu dau nume. Pe vremuri, a mai fost la Steaua un mijlocaş polonez foarte bun dar a fost dat afară fiindcă, tot aşa, cineva i-a băgat în cap lu Becali că un nr. 10 nu poate fi chel. Reghe, să fii mai ferm că, dacă ratezi titlulu, n-ai rezolvat nimic, tu vei fi primul vinovat !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.