Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
14
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova știe pe cine întâlnește în turul 2 din Liga Campionilor dacă se califică
0
Maghiarii sunt siderați! Cu doi români pe teren, campioana Ungariei a fost eliminată din primul tur preliminar de Liga Campionilor
0
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » Penalty pentru Spania
11
Posibil transfer-șoc în plin Mondial! Harry Kane poate pleca de la Bayern fără acordul bavarezilor
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Cine? :))))))))))
ma speriasem ca il scoate pe hapciu
ha ha ha epava chipciu va juca
hai ma ca unii merita o suta de sanse si astuia gata i ati pus stampila ca nu i bun.pai daca nu joaca macar un meci ? rugati va de chipciu sa si revina.de unde ? stie ca nu l scoate nimeni din echipa si il doare in basca
Nu poate sa il bage pe chipciu doar dupa minutul '80 si doar daca conduc la minim 3 goluri diferenta?! Asta iar încurca ...
avand in vedere schimbarea aia cu rapa, e clar ca jiji face schimbarile tot la meci..... hai mai bagati articole
Muzicantu, cred ca te-ai rătăcit pe aici, nu este edu.ro Pe copii să-i învețe părinții și dascălii, dacă sunt în stare. Aici este vorba de o campanie umanitară: misiune imposibila, să-l facem pe bacumicu siluet:))
pentru tine? wtf? pai si danciulescu a spus ca stoica este cel mai bun manager din fotbalul romanesc. treaba este ca,el era bun cand iesea la tv si umilea antistelistii. acuma vad ca nu prea iese pe la tv sa ironizeze antistelistii. acest lucru este foarte grav. sper sa revina si sa puna biciul pe antistelisti. pai sumudica discuta non stop despre jucatorii stelei,acuma discuta non stop despre dungile lui mihai stoica. bietul sumudica nici nu isi da seama ca isi bate joc stoica de el. toata presiunea s-a dus de pe umerii jucatorilor. iar stoica nu poate avea presiune tinand cont ca nu joaca fotbal sau antreneaza. pe cand,sumudica,antreneaza si acuma este derutat.
Omule esti nebun. Vad ca furtul e sport national. Cum poti posta asa ceva? Nici ca gluma nu merge. Ce sa invete copiii de la tine?
Pentru cei supraponderali recomand o supa de urzici, se găsesc peste tot, mai trebuie doar apa, se poate scoate din calorifer. O ceapa și doi morcovi se pot speria din piață când tarabagii nu sunt atenți, un rântaș cu ulei, faina și bulion de la ajutoarele europene. Smântână nu, ca ingrasa:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.