Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
30
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
0
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
„Coelho e ca o fată mare” » Campion de nota 10 la primul titlu al orașului Craiova, acum nerăbdător: „Vai de capul meu, ce emoții am!”. De ce îl numește așa pe portughez
1
Știri din fotbal internațional
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga! Bucurie imensă pe stadionul pe care încape toată populația
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
exact asta am spus eu in primul comentariu de dupa ce am venit de la meci : cel mai bun de pe teren a fost antun palic. Instat ma confirma, statistic, dar eu stiam deja, de la fata locului.
pai nu vezi ca dupa desteptii aia Varela n-a pierdut nici o minge in jumatatea proprie? Inseamna ca autogolul i l-au trecut la REUSITE!;D
da, e ca gerard ***. o sa ajunga nimic roatariu ala. treaba lui cu fotbalul, tinde spre paralelism. forta ioc. zero barat. mai lasa-ne!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In prima parte a comentariului ai dreptate, in a doua esti doar nostim.
cifrele nu mai conteaza ..victoria ramane ...imi aduce aminte de SUEDIA -ROMANIA cand am avut un contraatac si un gol dat de CAMATARU
el a initiat actiunea de la golul trei....e ca gerd muller :) ala nu facea nimic 89 de minute si in min.90 o baga in ate :)
Cifrele de la Instat sunt aiurea. Un jucator care joaca 7 minute are nota mai mare decat unul care joata tot meciul. Pai inseamna ca cei mai buni au fost aia care n-au jucat. La fel si cu cifrele la alergare, daca Instat crede ca poate sa masoare cat a alergat dupa filmare. Pe film poti sa vezi ca cineva face 10 pasi, tu aproximezi ca a facut 6 metri, dar poti tu sa stii cat de mari au fost pasii ? Altadata tot cu 10 pasi face 9 metri. La fel e si cu viteza, daca derulezi filmul dupa care face Instat rapoartele cu o viteza mai mare, dai peste Ben Johnson...
Si, nene Rednic, lasa-l, tata, pe Filip fundas stanga, nu-l mai pune degeaba pe alte posturi !
Rotariu e un mare NIMIC !!!
mai bine erau la #colectiv... nu-i plangea nimeni azi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.