Alte știri din fotbal
Și-au pierdut răbdarea cu el? Olimpiu Moruțan, pus la zid de acționarul Rapidului: „Dispare din joc”
1
Gică Craioveanu ridică miza la Universitatea Craiova - CFR Cluj: „Batem, suntem campioni”
0
Universitatea Craiova - CFR Cluj, în etapa #3 din play-off-ul Superligii » Oltenii domină în prima repriză
4
Mehmet Topal, „săgeată” către Eugen Neagoe, după victoria cu Csikszereda: „Petrolul trebuia să fie în play-off!”
0
Știri din fotbal internațional
Sărbătoare » Au promovat în Championship după 65 de ani: „Băieții aceștia ar muri unul pentru celălalt!”
0
Alvaro Arbeloa: „Pentru noi există un singur scenariu posibil împotriva lui Bayern”
0
După plecarea lui Șumudică, fosta lui echipă a spart ghinionul în campionat
1
Revine Charalambous? La ce meci a fost surprins fostul antrenor de la FCSB
2
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
Starea lui Mircea Lucescu se complică: medicii iau în calcul o posibilă ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Cinci experți de top explică de ce Statele Unite își vor pierde dominația ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
logic la acel meci 0-2 au fost 43 de mii,din care 35 de mii de stelisti,si 8000 mii de caini veniti sa aplaude campioana,prezent atunci ,maine la fel,sa aplaude campioana vreo 15 mii de dinamovisti,atat sunt toti,mai multi nu au fost niciodata,chiar si acum cand galeriile nord si sud nu sunt le meci,nu dominati fondul sonor pe toata durata partidei,hal de fani platiti de patron pt coregrafiile lor,lehamite de asa ceva !
Steaua e in liga a 4a, voi sunteti FCSB ***! ''Ca va uimi lumea NU!'' - Greu cu romana, greu cu gramatica? Tipic fcsb!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti-am dat like desi sunt dinamovist inca de la sfarsitul anilor '70, cand aveam 15 ani. Exact asta e ideea - cei mai buni sa castige. Mi-e foarte dor sa merg si eu la meciuri, am fost la zeci de derby-uri dar nu in ultimii 10 ani, de cand m-am mutat foarte departe.
Se împart iar pelerine ? Să mai râdă o dată toată planeta de ficisibuști ...
Bate Steaua si voi ramaneti cu coregrafia. Ca va uimi lumea NU! :)))
Steaua trebuie sa bat cam tot pana la final caci vad ca.viitorul.are.meciuri facile,.dinamo daca v castiga.cu.noi pastreaza si ei ceva sanse la.titlu la.fel ca.si cfr. Va fi un meci disputat, dupa doi ani de pauza am sa merg si eu maine pe stadion. Sper sa fie o partida cu multe reusite si cei mai buni sa.castige.
Desfiintarea,pui de comunisti !Sa jucati derby-ul la puscarie,criminali de tara !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.