Alte știri din fotbal
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
0
Andrei Prepeliță: „Ea are un plus în lupta la titlu”
0
De ce tace Peter Magyar? Două scenarii negre pentru Csikszereda și Sepsi
6
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out
0
Știri din fotbal internațional
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Dezastru pentru Rădoi la primul meci pe bancă
6
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Sper să folosească aceeaşi tactică pe care a folosit-o cu Astra.
auzi la strambu:nu stiu daca reghe ma poate surprinde cu ceva,iar rednic nu a castigat niciodata macar un amarat de meci in fatza lui reghe.
Surpriza este nunta luanei cu bizonul si essombe care va avea loc in Zimbabwe .
Măi copchile, te-a luat rău valul. Ca pe Şumudică. În primul rând locul din sezonul regular contează doar pentru a stabili unde vor juca echipele. Contează locul când se va termina campionatul. Peste patru etape, nu o să mai conteze că Astra a fost pe primul loc când s-a terminat sezonul regular, ci doar că Steaua a câştigat campionatul.
În ciuda divergentelor create de lipsa de discernământ și vidul cerebral ce-l caracterizează pe bacumicu, suntem alături de el, dar nu prea aproape, în aceste momente cumplite prin care trece. Mentorul fane căpățâna a coborât la cele veșnice și prima dragoste grig bivolaru este arestat! Sa speram ca subiectul nostru va rezista și nu va face vreun act necugetat!
La multi ani!!! sper ca impreuna cu reghe sa ne oferiti un meci frumos.
Dinamo speria cu miliţia şi securitatea, de tremurau toţi secretari judeţeni pcr, Steaua cu ce să ameninţe, că-i cheamă în armata? Iar după 90 şeful blaturilor a fost Borcea. A spus-o Dragomir. Şi oricum SC Dinamo 1948 este o clonă. Singura clonă din Liga 1 este SC Dinamo 1948, echipa lui Negoiţă. Tot istoricul lui FC Dinamo Bucureşti, marca, stema, palmaresul, etc se află la CS FC Dinamo Bucureşti, echipa lui Nicolae Badea. Până şi contractul cu stadionul Dinamo, până mai încoace, era făcut tot pe CS FC Dinamo Bucureşti.
*** dar mă-ta ce are mă? Dar Pintilie, 3 jocuri a câte 90 de minute în 6 zile şi mai are şi 32 de ani cum a putu, câine jigărit. Iţi dau să fumezi *** să-ţi vină minte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa-i zidane92. Au un complex. Incearca sa ascunda toate blaturile facute de ei in toata istoria aia mincinoasa concentrandu-se pe Dinamo-Astra. Li s-a parut blat lor. De parca nu vorbim de Astra, echipa care a condus intreg campionatul. Cainele moare de drum lung...
Daca Rotariu jucase la tineret miercuri in tara galilor si era obosit pe cine vroiai sa bage pe ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.