Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Si daca dadea Lazar gol din juma de metru ce se intampla? :)
al nu stiu catelea meci la rand cand steaua are penalti cu dinamo si nu se da....frf/lpf.psd stiu de ce
tu nici nu mai tii minte cand ai fost ultima oara la un meci. dar da, si cand o faci esti un veritabil suporter de rezultat :)).
la pauza 3-2??? dupa ratarea lui lazar ati dat gol din corner in aceeasi faza....tu dublezi ocaziile??? steaua furata grav de arbitrii, steaua venita dupa un meci cu city!!!
hamroun ar trebui transferat cat mai repede. s-a pierdut in fente inutile, toate centrarile lui au fost aiurea.....mai mult a incurcat. enache depasit total, toate pasele au fost in aut sau la adversar iar lazar a facut ce a vrut cu el.
Niciodata n-o sa ma satur sa enumar umilintele suferite de dinamo in europa.. incepand cu pescarii din islanda care va eliminau prin '97 rusinos, continuand cu echipe precum Elfsborg, Nijmegen sau Vorskla Poltava... s-a trezit sa rada ciob de oala sparta :))
tembel cronic!
Hai rup . Au trecut 26 de ani de cind dinamo a jucat o semifinala de cuopa europeana !! Reept . 26 de ani . Nu o sa mai prinzi asa ceva niciodata . Chiar daca intr-o zi dinamo va castiga campionatul romanesc ea dinamo va fi eliminata din turul trei preliminar pentru calificare in Champions League .Aloha !! dINAMO SI-A TRAIT TRAIUL SI-A MINCAT MALAIUL IN COMUNISM . Pa.
penaltiuri clare la amorim si hamrun...arbitrul hot!
a venit cu parapanta din zona presei direct pe glezna lui amorim!plus faultul la aganovic venit din zona vip,probabil ilie nastase,beat mort fiind,a alunecat pe scari pana pe gheata lui aganovic!:))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.